Vrijstaande woning te koop: Kerklaan 12, Opheusden
13 uur geleden ontdekt

Kerklaan 12

Opheusden, Neder-Betuwe

€ 629.000
Buurt Opheusden, OpheusdenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 145m²
145m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met karakter in Opheusden

Deze vrijstaande woning aan de Kerklaan in Opheusden ademt de rust van het Betuwse landschap. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een woonoppervlak van 145 m² en een perceel van 384 m² biedt de woning uit 1954 veel ruimte. De vraagprijs van €629.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Neder-Betuwe.

Buurt Opheusden: dorps en betrokken

Opheusden is een dorp met zo'n 5600 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De sfeer is er gemoedelijk, zoals een bewoner zegt: "Als je buren tegenkomt is er een begroeting. Ze zouden helpen als dat nodig is." De buurt Opheusden heeft een laag stedelijkheidsniveau (4), met veel eengezinswoningen (88%) en een mix van koop- en huurwoningen.

Leven in de straat: voorzieningen om de hoek

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool Eben Haëzer (naast de deur) en Openbare Basisschool Het Palet (vijf minuten lopen). Het station ligt op tien minuten lopen. De gemeente Neder-Betuwe biedt een landelijke omgeving met alle nodige voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Renate Baas Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 4.338
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte384m²
Bouwjaar1954
EnergielabelC
BuurtOpheusden
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Kerklaan 12, Opheusden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Josefine
11-11-2025
Goede sfeer onderling

Als je buren tegenkomt is er een begroeting. Ze zouden helpen als dat nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Opheusden

Inwoners5.600
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Swaenenstate 4
484m
Aldi
Hamsestraat 16
551m
SPAR express
Rijksweg A15
1844m

Scholen

20 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Eben Haëzer
Basisonderwijs · 439 leerlingen
131m
Openbare Basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 87 leerlingen
509m
De Hervormde School
Basisonderwijs · 241 leerlingen
518m

Veelgestelde vragen

Over Kerklaan 12, Opheusden

Welk energielabel heeft Kerklaan 12?

De woning aan Kerklaan 12 in Opheusden heeft energielabel C.

Is €629.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €629.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 145 m² met een perceel van 384 m² in Opheusden. De woning is gebouwd in 1954, wat vraagt om onderhoud, maar de ruime opzet en de rustige ligging maken de prijs redelijk.

Hoe is de buurt Opheusden om in te wonen?

Opheusden is een dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 8,5 en noemen de goede onderlinge sfeer. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en gezinnen. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.