Vrijstaande woning te koop: Kerkstraat 37, Giesbeek
Verkocht onder voorbehoud
KopenZevenaarVrijstaande woningenKerkstraat 37

Kerkstraat 37

Giesbeek, Zevenaar

€ 875.000
Buurt Giesbeek, GiesbeekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 426m²
426m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kerkstraat in Giesbeek ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1909 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de ruime opzet met 426 m² woonoppervlak en een perceel van 1378 m² veel mogelijkheden biedt. De woning ligt in het hart van het dorp, waar je de rust van het buitengebied combineert met het gemak van voorzieningen om de hoek. Met een vraagprijs van €875.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaand huis van deze omvang in deze omgeving is het marktconform. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Zevenaar voor een vergelijking.

Giesbeek: een dorp met karakter

Giesbeek is een dorp in de gemeente Zevenaar, gelegen in het groene buitengebied van de Liemers. Het dorp telt ongeveer 2650 inwoners en heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps: rustig, groen en gemeenschapsgericht.

Het dagelijks leven in de straat

De Kerkstraat is een centrale straat in Giesbeek. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die op nog geen 300 meter afstand ligt, om de hoek dus. Ook de Rooms Katholieke Paulusschool is twee straten verder, op 72 meter. Andere scholen in de buurt zijn De Lappendeken en Christelijke Basisschool De Holtbanck, beide op fietsafstand. Het dorp heeft verder een restaurant, bibliotheek en huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Oosterbeek op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 2.054
Woonoppervlakte426m²
Perceeloppervlakte1378m²
Bouwjaar1909
BuurtGiesbeek
WijkGiesbeek
GemeenteZevenaar

Locatie

Kerkstraat 37, Giesbeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Giesbeek

Inwoners2.650
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Meentsestraat 3
305m
Albert Heijn
Groenestraat 78
2669m
PLUS
Groenestraat 70
2733m

Scholen

8 binnen 5 km

Rooms Katholieke Paulusschool
Basisonderwijs · 171 leerlingen
72m
De Lappendeken
Basisonderwijs · 105 leerlingen
2758m
Christelijke Basisschool De Holtbanck
Basisonderwijs · 180 leerlingen
3221m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 37, Giesbeek

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime oppervlakte van 426 m² en het grote perceel van 1378 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in Giesbeek. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Giesbeek?

Giesbeek ligt in de Liemers, tussen Arnhem en Doetinchem. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (355), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkt en school hoef je de deur niet uit.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1909?

Een woning uit 1909 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak, isolatie en installaties. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 72 meter afstand vind je de Rooms Katholieke Paulusschool, een basisschool met 171 leerlingen. Ook zijn er andere basisscholen op fietsafstand, zoals De Lappendeken (2,8 km) en Christelijke Basisschool De Holtbanck (3,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zevenaar of Arnhem, op 8,1 km afstand.

Hoe is de veiligheid in Giesbeek?

Giesbeek is een rustig dorp met een laag aantal misdrijven: in totaal 20 geregistreerde incidenten. De buurt heeft een dorps karakter en de meeste inwoners kennen elkaar. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt centraal in Giesbeek. De SPAR-supermarkt is op 305 meter, de huisartsenpraktijk op 700 meter, en de bibliotheek op 600 meter. Ook een restaurant en basisschool zijn op loopafstand. Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 3,9 km, maar de omgeving is groen en landelijk.