Vrijstaande woning te koop: Kleine Linderesweg 50, Enschede
KopenEnschedeVrijstaande woningenKleine Linderesweg 50

Kleine Linderesweg 50

Noord Esmarke, Enschede

€ 2.950.000
Buurt Noord Esmarke, EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 360m²
360m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een landgoed in de stad

Deze vrijstaande woning uit 1923 ligt in een oase van rust, omringd door groen. Met een woonoppervlak van 360 m² en een enorm perceel van 33.320 m² biedt het alle ruimte voor een bijzondere woonervaring. De prijs van €2.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en exclusiviteit van dit object. Vergelijk het aanbod met andere vrijstaande woningen in Enschede.

Noord Esmarke

De buurt Noord Esmarke is een landelijke wijk met slechts 345 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen (86%). De helft van de huishoudens heeft kinderen, wat de buurt een gezinsvriendelijk karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en weinig voorzieningen in de directe omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Basisscholen zoals Openbare Basisschool Park Stokhorst en Paus Joannes zijn op loopafstand (respectievelijk tien en vijf minuten lopen). Het treinstation ligt op tien minuten fietsen. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landerijenbureau Kromhof-Pullen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950.000
Prijs per m²€ 8.194
Woonoppervlakte360m²
Perceeloppervlakte33320m²
Bouwjaar1923
EnergielabelG
BuurtNoord Esmarke
WijkLandelijk gebied en kernen
GemeenteEnschede

Locatie

Kleine Linderesweg 50, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord Esmarke

Inwoners345
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Lidl
Hortensiastraat 140
803m
Jumbo
Magnoliastraat 100
887m
Jumbo
Lage Bothofstraat 161
1755m

Scholen

57 binnen 5 km

Het Reliëf
Speciaal onderwijs · 190 leerlingen
373m
Openbare Basisschool Park Stokhorst
Basisonderwijs · 203 leerlingen
856m
Paus Joannes
Basisonderwijs · 215 leerlingen
958m

Veelgestelde vragen

Over Kleine Linderesweg 50, Enschede

Welk energielabel heeft Kleine Linderesweg 50?

De woning aan Kleine Linderesweg 50 in Enschede heeft energielabel G.

Is €2.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.950.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning uit 1923 met een woonoppervlak van 360 m² en een perceel van maar liefst 33.320 m². Vergelijkbare objecten met zoveel grond zijn schaars in Enschede. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de exacte ligging. Het energielabel G betekent wel dat er hoge stookkosten verwacht kunnen worden.

Hoe is de buurt Noord Esmarke om in te wonen?

Noord Esmarke is een rustige, landelijke buurt met veel groen en weinig verkeer. De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen met kinderen (50% van de huishoudens). Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de stad Enschede is met de auto of fiets snel te bereiken. Het is een ideale plek voor wie van ruimte en rust houdt.