Vrijstaande woning te koop: Kleine Veerweg 8, Zwolle
KopenZwolleVrijstaande woningenKleine Veerweg 8

Kleine Veerweg 8

Schelle-Zuid en Oldeneel, Zwolle

€ 2.295.000
Buurt Schelle-Zuid en Oldeneel, ZwolleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 241m²
241m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landhuis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1930 ligt aan de rand van Zwolle, in een landelijke omgeving. Met 241 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 12.140 m² is er volop ruimte. De woning is zeer energiezuinig met energielabel A+++. De vraagprijs van €2.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod van vrijstaande woningen in Zwolle.

Rust en ruimte in Schelle-Zuid en Oldeneel

De buurt Schelle-Zuid en Oldeneel is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel 45-plussers en 65-plussers. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan het landelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen op fietsafstand

Voor boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Lidl en SPAR iets verderop. Basisscholen zoals obs De Octopus en Jenaplanschool De Phoenix zijn om de hoek. Het treinstation van Zwolle is vier kilometer verderop. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Edwin van Vilsteren Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Edwin van Vilsteren Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.295.000
Prijs per m²€ 9.523
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte12140m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA+++
BuurtSchelle-Zuid en Oldeneel
WijkSchelle
GemeenteZwolle

Locatie

Kleine Veerweg 8, Zwolle

Buurt statistieken

Gegevens uit Schelle-Zuid en Oldeneel

Inwoners165
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Forelkolk 108
1215m
Albert Heijn
Pijmanstraat 18
1611m
Lidl
Van der Capellenstraat 45-47
1786m

Scholen

66 binnen 5 km

obs De Octopus
Basisonderwijs · 247 leerlingen
830m
Jenaplanschool De Phoenix
Basisonderwijs · 204 leerlingen
1111m
PC Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1203m

Veelgestelde vragen

Over Kleine Veerweg 8, Zwolle

Welk energielabel heeft Kleine Veerweg 8?

De woning aan Kleine Veerweg 8 in Zwolle heeft energielabel A+++.

Is €2.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 1930 met een zeer groot perceel van 12.140 m² en energielabel A+++. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving, op 4,5 km van het treinstation van Zwolle. Met de auto ben je snel op de snelwegen. Openbaar vervoer is beperkt, maar de stad is goed bereikbaar per fiets of auto.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 kan specifieke onderhoudskosten met zich meebrengen, zoals aan houten kozijnen, dak en fundering. Het energielabel A+++ duidt op goede isolatie en moderne installaties, wat onderhoudskosten kan beperken.