Vrijstaande woning te koop: Kloosterstraat 8A, Chaam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlphen-ChaamVrijstaande woningenKloosterstraat 8A

Kloosterstraat 8A

Buitengebied Chaam, Alphen-Chaam

€ 2.900.000
Buurt Buitengebied Chaam, ChaamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 370m²
370m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Chaam

Deze vrijstaande woning aan de Kloosterstraat 8A in Chaam ademt rust en ruimte. Met 370 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 12.580 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 2015 heeft energielabel A++, wat betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Alphen-Chaam worden gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

Buitengebied Chaam

De woning ligt in de buurt Buitengebied Chaam, een landelijke omgeving met 1.260 inwoners. Het is een rustige buurt met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 77% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop of Lidl, beide op twee kilometer afstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Driesprong, die op 1,8 km ligt, of naar Het Beekdal op 2 km. Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo in het centrum van Chaam. De gemeente Alphen-Chaam biedt een rustige, landelijke leefomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hulstkamp Christie's Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.900.000
Prijs per m²€ 7.838
Woonoppervlakte370m²
Perceeloppervlakte12580m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA++
BuurtBuitengebied Chaam
WijkChaam
GemeenteAlphen-Chaam

Locatie

Kloosterstraat 8A, Chaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Chaam

Inwoners1.260
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Brouwerij 40
2058m
Lidl
Brouwerij 94
2085m
PLUS
Raadhuisstraat 26
5330m

Scholen

2 binnen 5 km

Roomskatholieke Basisschool De Driesprong
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1884m
Het Beekdal
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2011m

Veelgestelde vragen

Over Kloosterstraat 8A, Chaam

Welk energielabel heeft Kloosterstraat 8A?

De woning aan Kloosterstraat 8A in Chaam heeft energielabel A++.

Is €2.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Alphen-Chaam. Het perceel van 12.580 m² en het energielabel A++ zijn uniek, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor minder aangeboden, maar deze woning is uitzonderlijk groot en zuinig.

Hoe is de bereikbaarheid van Chaam?

Chaam is een landelijk dorp in de gemeente Alphen-Chaam. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De omgeving is rustig en groen.

Wat zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. De woning uit 2015 is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen. De stookkosten zullen laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.