Vrijstaande woning te koop: Sluisstraat 2AU12, Chaam
KopenAlphen-ChaamVrijstaande woningenSluisstraat 2AU12

Sluisstraat 2AU12

Buitengebied Chaam, Alphen-Chaam

€ 239.500
Buurt Buitengebied Chaam, ChaamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Sluisstraat in Chaam ademt rust. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 1285 m² is er volop ruimte. De woning uit 1996 is in het buitengebied gelegen, waar je echt tot rust komt. De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Alphen-Chaam.

Buitengebied Chaam

De buurt Buitengebied Chaam is een landelijke omgeving met veel rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop of Lidl, beide op ruim een kwartier lopen. Basisschool De Driesprong is om de hoek, op 1,4 km afstand. Het Beekdal is twee straten verder. De gemeente Alphen-Chaam biedt een rustige, landelijke leefomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaJoop Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 986
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte1285m²
Bouwjaar1996
BuurtBuitengebied Chaam
WijkChaam
GemeenteAlphen-Chaam

Locatie

Sluisstraat 2AU12, Chaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Chaam

Inwoners1.260
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Brouwerij 40
1518m
Lidl
Brouwerij 94
1578m
PLUS
Willibrordplein 3
5394m

Scholen

3 binnen 5 km

Roomskatholieke Basisschool De Driesprong
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1405m
Het Beekdal
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2104m
Basisschool Bernardus
Basisonderwijs · 73 leerlingen
4946m

Veelgestelde vragen

Over Sluisstraat 2AU12, Chaam

Is €239.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Chaam. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 1285 m² biedt de woning veel ruimte voor een relatief lage prijs. Het bouwjaar 1996 betekent dat de woning nog relatief modern is. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit een scherpe prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor lange afstanden. De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 127. Voor dagelijkse ritten is een auto handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Roomskatholieke Basisschool De Driesprong op 1,4 km, gevolgd door Het Beekdal op 2,1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alphen of Breda, op 8,4 km afstand.