Vrijstaande woning te koop: Sluisstraat 2AU53, Chaam
KopenAlphen-ChaamVrijstaande woningenSluisstraat 2AU53

Sluisstraat 2AU53

Buitengebied Chaam, Alphen-Chaam

€ 229.500
Buurt Buitengebied Chaam, ChaamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Sluisstraat in Chaam ademt rust en ruimte. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 1285 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. Het bouwjaar 1996 betekent dat de woning relatief modern is. De vraagprijs van €229.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Alphen-Chaam.

Buitengebied Chaam

De woning ligt in de buurt Buitengebied Chaam, een landelijke omgeving met veel rust. De buurt telt ruim 1200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en de natuur om de hoek ligt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop of Lidl, beide op een paar minuten fietsen. Voor de kinderen is er basisschool De Driesprong op loopafstand. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Alphen-Chaam biedt voorzieningen op het platteland, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaan moet je naar het centrum van Chaam of verder.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaJoop Makelaardij op Funda. De informatie is actueel op het moment van schrijven.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 229.500
Prijs per m²€ 944
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte1285m²
Bouwjaar1996
BuurtBuitengebied Chaam
WijkChaam
GemeenteAlphen-Chaam

Locatie

Sluisstraat 2AU53, Chaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Chaam

Inwoners1.260
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Brouwerij 40
1518m
Lidl
Brouwerij 94
1578m
PLUS
Willibrordplein 3
5394m

Scholen

3 binnen 5 km

Roomskatholieke Basisschool De Driesprong
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1405m
Het Beekdal
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2104m
Basisschool Bernardus
Basisonderwijs · 73 leerlingen
4946m

Veelgestelde vragen

Over Sluisstraat 2AU53, Chaam

Is €229.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 243 m² met een groot perceel in het buitengebied van Chaam. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. Het bouwjaar 1996 en de ruime opzet maken het een aantrekkelijke optie.

Hoe is het openbaar vervoer in Buitengebied Chaam?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor langere reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals Roomskatholieke Basisschool De Driesprong op 1,4 km en Het Beekdal op 2,1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Chaam of verder, de dichtstbijzijnde school is De la Salle op 6,3 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1996 met een woonoppervlak van 243 m² en een perceel van 1285 m². Het is een koopwoning, geen recreatiewoning of appartement. De woning is geschikt voor een gezin of wie veel ruimte zoekt.