Vrijstaande woning te koop: Kolfweg 6, Oude-Tonge

Kolfweg 6

Oude-Tonge centrum, Goeree-Overflakkee

€ 849.000
Buurt Oude-Tonge centrum, Oude-TongeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 184m²
152% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 413m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oude-Tonge

Deze vrijstaande woning aan de Kolfweg 6 in Oude-Tonge ademt rust en ruimte. Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 550 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2001. De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Goeree-Overflakkee, maar dat past bij de royale afmetingen.

De buurt: Oude-Tonge centrum

De woning ligt in de buurt Oude-Tonge centrum, een dorpse omgeving waar bewoners elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,38. Een bewoner zegt: "We hebben een supergezellig Buurt en iedereen kent elkaar." Een ander noemt het "een klein maar gezellig dorpje". In de buurt wonen relatief veel ouderen: 28% is 65 jaar of ouder. Het is een rustige plek waar je je veilig voelt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Aldi, beide om de hoek op 400 meter. Ook een SPAR is op loopafstand. Basisscholen zijn er vlakbij: Het Startblok op 300 meter en de Nobelaer op 450 meter. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 meter en een bibliotheek op 400 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Alphen Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 4.614
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte550m²
Bouwjaar2001
BuurtOude-Tonge centrum
WijkOude-Tonge
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Kolfweg 6, Oude-Tonge

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Nees
26-03-2025
Klein maar fijn.

We hebben een supergezellig Buurt en iedereen kent elkaar. Ook Hebben we een gezellige voetbal en tennis club. Het nie winkeltjes zijn ook goed En. Voel me nooit onveilig als ik op straat loop

7.3
Nees
26-03-2025
Een klein maar gezellig dorpje

Bijna iedereen kent elkaar En kan met elkaar opschieten. Ik voel me nooit onveilig En we hebben een leuke voetbal club en goede winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude-Tonge centrum

Inwoners1.635
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude-Tonge centrum

Woningvoorraad762
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Dabbehof 34
413m
Aldi
Dabbehof 32
413m
SPAR
Westdijk 14
4407m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Het Startblok
Basisonderwijs · 129 leerlingen
313m
Rooms Katholieke Basisschool de Nobelaer
Basisonderwijs · 168 leerlingen
451m
Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 69 leerlingen
581m

Veelgestelde vragen

Over Kolfweg 6, Oude-Tonge

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€431.250) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €290.000. Maar deze woning is met 184 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 73 m². Het is een vrijstaande woning uit 2001, terwijl de meeste woningen in de buurt van voor 1970 zijn. De prijs is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio.