Vrijstaande woning te koop: Koningsdiep 7, Brielle

Koningsdiep 7

Nieuwland, Voorne aan Zee

€ 1.475.000
Buurt Nieuwland, BrielleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 344m²
344m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Brielle

Deze vrijstaande woning aan het Koningsdiep in Brielle ademt ruimte en rust. Met 344 vierkante meter woonoppervlak op een perceel van 533 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee.

De buurt Nieuwland

De woning ligt in de buurt Nieuwland, een rustige woonwijk in Brielle. De buurt telt ruim 2.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, Jumbo of PLUS, allemaal op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals basisschool De Verwondering en het Maerlant voor voortgezet onderwijs. De gemeente Voorne aan Zee biedt een complete infrastructuur voor het dagelijks leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij van Ravens B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 4.288
Woonoppervlakte344m²
Perceeloppervlakte533m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtNieuwland
WijkBrielle
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Koningsdiep 7, Brielle

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwland

Inwoners2.555
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Thoelaverweg 2
592m
Jumbo
Thoelaverweg 1
705m
PLUS
Reede 36
964m

Scholen

12 binnen 5 km

Maerlant
Voortgezet onderwijs · 1327 leerlingen
565m
Praktijk College Brielle
Voortgezet onderwijs · 36 leerlingen
687m
De Verwondering
Basisonderwijs · 62 leerlingen
788m

Veelgestelde vragen

Over Koningsdiep 7, Brielle

Welk energielabel heeft Koningsdiep 7?

De woning aan Koningsdiep 7 in Brielle heeft energielabel A.

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Brielle. De woning is met 344 m² woonoppervlak en een perceel van 533 m² echter zeer ruim. Het energielabel A is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar het is een woning voor de bovenkant van de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Nieuwland, een rustige wijk in Brielle. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 22 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 965 adressen per km², wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen kun je lopend of fietsend terecht.

Wat is de sfeer in de buurt Nieuwland?