Vrijstaande woning te koop: Koppelwijk OZ 4, Emmer-Compascuum
KopenEmmenVrijstaande woningenKoppelwijk OZ 4

Koppelwijk OZ 4

Emmer-Compascuum-Centrum, Emmen

€ 449.500
Buurt Emmer-Compascuum-Centrum, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Koppelwijk OZ in Emmer-Compascuum heeft een flink perceel van 2255 m². Het huis uit 1905 is 215 m² groot en heeft energielabel C. De vraagprijs van € 449.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Emmen.

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellig". De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, om de hoek op 953 meter, of de Boni, twee straten verder op 1,3 km. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Openbare basisschool De Mende en Het Compas liggen op loopafstand, beide op 928 meter. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant in de buurt.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ten Wolde Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 2.091
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte2255m²
Bouwjaar1905
EnergielabelC
BuurtEmmer-Compascuum-Centrum
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Koppelwijk OZ 4, Emmer-Compascuum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Alie hekhuis
10-07-2024
Rustige buurt

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Inwoners4.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Woningvoorraad2.267
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Hoofdkanaal WZ 13
953m
Boni
Runde Noordzijde 101
1278m
Aldi
Marktstraat 2
6093m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare basisschool De Mende
Basisonderwijs · 142 leerlingen
928m
Het Compas
Basisonderwijs · 79 leerlingen
928m
Openbare Basisschool De Dreske
Basisonderwijs · 66 leerlingen
2442m

Veelgestelde vragen

Over Koppelwijk OZ 4, Emmer-Compascuum

Welk energielabel heeft Koppelwijk OZ 4?

De woning aan Koppelwijk OZ 4 in Emmer-Compascuum heeft energielabel C.

Is € 449.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 449.500 ligt iets onder het gemiddelde van € 458.750 voor koopwoningen in de buurt, maar boven de mediaan van € 417.250. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 2255 m² is de prijs per m² ongeveer € 2.091, wat lager is dan het buurtgemiddelde van € 2.537 per m². De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de buurt Emmer-Compascuum-Centrum om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft veel eengezinswoningen. Bewoners geven een gemiddelde score van 8,14 en noemen het 'gezellig'. Er zijn voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen op loopafstand. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij een A-label. In de buurt heeft 20% van de woningen een C-label.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2255 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt mogelijkheden voor een grote tuin, moestuin of eventueel uitbreiding. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare basisschool De Mende en Het Compas liggen beide op 928 meter. Ook zijn er andere scholen binnen 2,5 km, zoals Openbare Basisschool De Dreske en Openbare Basisschool de Bente.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,1 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Voor dagelijks woon-werkverkeer is dat redelijk, maar niet ideaal zonder auto.

Wat is de sfeer in de straat?

De straat is rustig, gezien de lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5) en de lage omgevingsadressendichtheid van 521 adressen per km². Het is een landelijke omgeving met veel groen.