Vrijstaande woning te koop: Kroostweg-Noord 177, De Bilt
KopenDe BiltVrijstaande woningenKroostweg-Noord 177

Kroostweg-Noord 177

Beerschoten-Oostbroek, De Bilt

€ 1.665.000
Buurt Beerschoten-Oostbroek, De BiltBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 229m²
229m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning uit 1927 staat in een rustige, groene buurt van De Bilt. Met 229 m² woonoppervlak en een perceel van 875 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.665.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in De Bilt.

De buurt Beerschoten-Oostbroek

De buurt Beerschoten-Oostbroek is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 465 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op nog geen tien minuten lopen. Ook de Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere scholen, waaronder het Jordan-Montessori Lyceum Utrecht (om de hoek) en CBS Nije-Kroost (twee straten verder). De gemeente De Bilt biedt een rustige woonomgeving met goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.665.000
Prijs per m²€ 7.271
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte875m²
Bouwjaar1927
EnergielabelB
BuurtBeerschoten-Oostbroek
WijkDe Bilt Oost
GemeenteDe Bilt

Locatie

Kroostweg-Noord 177, De Bilt

Buurt statistieken

Gegevens uit Beerschoten-Oostbroek

Inwoners465
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Aldi
Pijlstaartlaan 3
915m
Dekamarkt
De Clomp 3308
1542m
Albert Heijn
De Clomp 3104
1669m

Scholen

64 binnen 5 km

Jordan-Montessori Lyceum Utrecht
Voortgezet onderwijs · 917 leerlingen
209m
Stichting Verderwijs, locatie SO Noorderlicht
Speciaal onderwijs · 410 leerlingen
896m
WereldKidz Meerklank
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
915m

Veelgestelde vragen

Over Kroostweg-Noord 177, De Bilt

Welk energielabel heeft Kroostweg-Noord 177?

De woning aan Kroostweg-Noord 177 in De Bilt heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €1.665.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 229 m² met een groot perceel in een rustige, groene buurt. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie van de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt. Het treinstation is op 5,3 km afstand. De auto is waarschijnlijk de meest praktische vervoersoptie. De omgevingsadressendichtheid is 873, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1927?

Een woning uit 1927 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dak en installaties. Het energielabel B is redelijk, maar isolatie kan mogelijk nog verbeterd worden.