Vrijstaande woning te koop: Lievingerveld 122, Beilen
KopenMidden-DrentheVrijstaande woningenLievingerveld 122

Lievingerveld 122

Verspreide huizen Beilen, Midden-Drenthe

€ 660.000
Buurt Verspreide huizen Beilen, BeilenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning uit 2021 ligt aan de rand van Beilen, waar je wakker wordt met vogelgeluid in plaats van verkeer. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 780 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is modern gebouwd en energielabel A, dus je stookkosten blijven laag. De vraagprijs van €660.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Midden-Drenthe.

De buurt: Verspreide huizen Beilen

De buurt Verspreide huizen Beilen is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar kinderen veilig buiten kunnen spelen en buren elkaar kennen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo twee straten verder bij de Albert Heijn of Aldi, beide op ongeveer 1,4 km afstand. Ook de Jumbo is om de hoek. Kinderen kunnen naar IKC G.A. de Ridder of IKC Harm Smeenge, beide op loopafstand. Het treinstation van Beilen ligt op tien minuten lopen. De gemeente Midden-Drenthe biedt verder volop natuur en recreatiemogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oosting Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 660.000
Prijs per m²€ 4.204
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Beilen
WijkBeilen
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Lievingerveld 122, Beilen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Beilen

Inwoners1.880
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Weversstraat 3
1419m
Aldi
Ventweg Zuid 1
1421m
Jumbo
Ventweg Zuid 3
1482m

Scholen

7 binnen 5 km

IKC G.A. de Ridder
Basisonderwijs · 348 leerlingen
1469m
IKC Harm Smeenge
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1540m
Chr. Kindcentrum de Eshorst
Basisonderwijs · 295 leerlingen
1674m

Veelgestelde vragen

Over Lievingerveld 122, Beilen

Welk energielabel heeft Lievingerveld 122?

De woning aan Lievingerveld 122 in Beilen heeft energielabel A+++.

Is €660.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €660.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2021 met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 780 m² in de buurt Verspreide huizen Beilen. De woning is modern en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt aan de rand van Beilen. Het treinstation van Beilen is op 2,7 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Met de auto ben je snel op de N381 en N371. De dichtstbijzijnde supermarkten (Albert Heijn, Aldi, Jumbo) zijn op ongeveer 1,4 km afstand, goed te doen met de fiets of auto.

Zijn er scholen in de buurt?