Woning te koop: Luzerne 7, Beilen
Onder optie

Luzerne 7

Verspreide huizen Beilen, Midden-Drenthe

€ 427.500
Buurt Verspreide huizen Beilen, BeilenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groene Beilen

Deze woning aan de Luzerne 7 staat in een rustige omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden. Het huis uit 2019 is energiezuinig met label A, wat lage stookkosten betekent. Met 151 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De prijs van €427.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Midden-Drenthe voor een vergelijking.

De buurt Verspreide huizen Beilen

De buurt Verspreide huizen Beilen is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen vooral gezinnen. De buurt Verspreide huizen Beilen heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op ruim een kilometer afstand, of bij de Jumbo en Albert Heijn die ook om de hoek liggen. Kinderen kunnen naar IKC G.A. de Ridder voor basisonderwijs, op tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn Dr. Nassau College en Vincent van Gogh Lyceum dichtbij. De gemeente Midden-Drenthe biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hup & Fidom Garantiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 427.500
Prijs per m²€ 2.831
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte270m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Beilen
WijkBeilen
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Luzerne 7, Beilen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Beilen

Inwoners1.880
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Ventweg Zuid 1
1192m
Jumbo
Ventweg Zuid 3
1208m
Albert Heijn
Weversstraat 3
1394m

Scholen

7 binnen 5 km

IKC G.A. de Ridder
Basisonderwijs · 348 leerlingen
1017m
Dr. Nassau College locatie Volta
Voortgezet onderwijs · 298 leerlingen
1206m
Christelijk Scholengemeenschap Vincent van Gogh Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 270 leerlingen
1237m

Veelgestelde vragen

Over Luzerne 7, Beilen

Welk energielabel heeft Luzerne 7?

De woning aan Luzerne 7 in Beilen heeft energielabel A.

Is €427.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €427.500 is marktconform voor een energiezuinige eengezinswoning uit 2019 met 151 m² in de regio Beilen. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A zorgt voor lagere maandlasten, wat de prijs relatief gunstig maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van Beilen?

Het treinstation Beilen is op 2,7 km afstand, met verbindingen naar Groningen en Zwolle. De bushaltes in de buurt bieden aanvullend openbaar vervoer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je diverse supermarkten zoals Aldi, Jumbo en Albert Heijn op loopafstand. Ook zijn er basisscholen en voortgezet onderwijs dichtbij. Voor medische zorg is er een huisartsenpraktijk op 2,8 km. Het centrum van Beilen biedt winkels, restaurants en een bibliotheek.

Is de buurt veilig?

De buurt Verspreide huizen Beilen is een rustige, landelijke omgeving. Het aantal geregistreerde misdrijven is laag (54 in totaal), wat wijst op een veilige woonomgeving. De lage bebouwingsdichtheid draagt bij aan de rust.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2019?

Een woning uit 2019 is relatief nieuw en heeft doorgaans weinig onderhoud. De bouwmaterialen en installaties zijn modern, en het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Je kunt de eerste jaren rekenen op beperkt onderhoud, zoals schilderwerk en kleinere reparaties.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC G.A. de Ridder (basisonderwijs) ligt op 1 km, en voor voortgezet onderwijs zijn Dr. Nassau College en Vincent van Gogh Lyceum op ongeveer 1,2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.