Vrijstaande woning te koop: Lingedijk 9, Kedichem

Lingedijk 9

Kedichem buitengebied, Vijfheerenlanden

€ 100.000
Buurt Kedichem buitengebied, KedichemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Lingedijk 9 in Kedichem staat op een perceel van maar liefst 4325 m². Het huis uit 1968 heeft 188 m² woonoppervlak en biedt daarmee veel ruimte. De vraagprijs van €100.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Vijfheerenlanden.

Kedichem buitengebied

De buurt Kedichem buitengebied is een rustige, landelijke omgeving met 320 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar de huizen overwegend koopwoningen zijn. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 2,5 km afstand, of bij de Albert Heijn op 3 km. De dichtstbijzijnde basisschool is OBS De Sterrenkijker - Kedichem, op 1,4 km lopen. Andere scholen in de buurt zijn Brede School Lingewaard en CBS De Wegwijzer. De gemeente Vijfheerenlanden biedt een mix van landelijk wonen en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Zee Vastgoed B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 100.000
Prijs per m²€ 532
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte4325m²
Bouwjaar1968
BuurtKedichem buitengebied
WijkKedichem buitengebied
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Lingedijk 9, Kedichem

Buurt statistieken

Gegevens uit Kedichem buitengebied

Inwoners320
Mannen56%
Vrouwen45%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Coop
Dokter H. De Vriesplein 14
2566m
Albert Heijn
De Linie 54
2964m
Nettorama
De Linie 50
2964m

Scholen

29 binnen 5 km

OBS De Sterrenkijker - Kedichem
Basisonderwijs · 33 leerlingen
1460m
Brede School Lingewaard
Basisonderwijs · 231 leerlingen
2598m
CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 73 leerlingen
3378m

Veelgestelde vragen

Over Lingedijk 9, Kedichem

Is €100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €100.000 is opvallend laag voor een vrijstaande woning van 188 m² met een perceel van 4325 m². Het bouwjaar 1968 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus het is een scherpe prijs. Let wel: de woning wordt alleen via één makelaar aangeboden, dus er is geen concurrentie van andere aanbieders.

Hoe is de bereikbaarheid van Kedichem?

Kedichem ligt in het buitengebied van de gemeente Vijfheerenlanden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (118), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op omliggende dorpen.

Wat voor onderhoud is te verwachten bij een huis uit 1968?

Een woning uit 1968 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, elektra en leidingen. Ook isolatie is vaak minder goed dan bij nieuwbouw. Het grote perceel vraagt ook om tuinonderhoud.