Vrijstaande woning te koop: Mariastraat 30, Mariahout
Onder optie
KopenLaarbeekVrijstaande woningenMariastraat 30

Mariastraat 30

Mariahout, Laarbeek

€ 355.000
Buurt Mariahout, MariahoutBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1933 staat in het rustige Mariahout, een dorp waar je nog echt de ruimte hebt. Met 210 m² woonoppervlak en een perceel van 800 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis werkt. De prijs van €355.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Laarbeek.

Mariahout: een dorpse gemeenschap

Mariahout is een kleine kern in de gemeente Laarbeek, met zo'n 1120 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar het rustig wonen is. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een hechte, dorpse sfeer heeft.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,5 km afstand, of bij PLUS op 3,9 km. Basisschool Bernadette zit om de hoek, op 200 meter lopen. Ook kinderdagverblijf is dichtbij, op 400 meter. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 1.690
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte800m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtMariahout
WijkMariahout
GemeenteLaarbeek

Locatie

Mariastraat 30, Mariahout

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariahout

Inwoners1.120
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 54A
2571m
PLUS
Piet van Thielplein 30
3902m
Jumbo
Heuvelplein 73
4284m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Bernadette
Basisonderwijs · 135 leerlingen
217m
De Sprankel
Basisonderwijs · 247 leerlingen
2815m
Basisschool 'T Otterke
Basisonderwijs · 156 leerlingen
3772m

Veelgestelde vragen

Over Mariastraat 30, Mariahout

Welk energielabel heeft Mariastraat 30?

De woning aan Mariastraat 30 in Mariahout heeft energielabel C.

Is €355.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 1933 met 210 m² woonoppervlak en een perceel van 800 m² in Mariahout is €355.000 een marktconforme prijs. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. Vergelijkbaar aanbod in de regio ligt vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de bereikbaarheid van Mariahout?

Mariahout is een rustig dorp in de gemeente Laarbeek. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (191), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool Bernadette ligt op slechts 200 meter afstand. Ook zijn er andere basisscholen binnen 5 km, zoals De Sprankel en Basisschool 'T Otterke. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een naburige plaats, op 5,5 km afstand.