Vrijstaande woning te koop: Mariastraat 32, Mariahout
Onder optie
KopenLaarbeekVrijstaande woningenMariastraat 32

Mariastraat 32

Mariahout, Laarbeek

€ 272.500
Buurt Mariahout, MariahoutBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Mariahout

Deze vrijstaande woning uit 1956 staat in het rustige Mariahout, een dorp in de gemeente Laarbeek. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van 546 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €272.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Laarbeek.

Mariahout: een dorp met rust en ruimte

Mariahout is een kleine, landelijke buurt met ongeveer 1120 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De sfeer is er rustig en dorps. De buurt Mariahout kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,5 km afstand, of bij PLUS op 3,9 km. Basisschool Bernadette zit om de hoek, op 200 meter lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand. De gemeente Laarbeek biedt voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk op enkele kilometers afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 272.500
Prijs per m²€ 1.714
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte546m²
Bouwjaar1956
BuurtMariahout
WijkMariahout
GemeenteLaarbeek

Locatie

Mariastraat 32, Mariahout

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariahout

Inwoners1.120
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 54A
2585m
PLUS
Piet van Thielplein 30
3896m
Jumbo
Heuvelplein 73
4283m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Bernadette
Basisonderwijs · 135 leerlingen
212m
De Sprankel
Basisonderwijs · 247 leerlingen
2830m
Basisschool 'T Otterke
Basisonderwijs · 156 leerlingen
3770m

Veelgestelde vragen

Over Mariastraat 32, Mariahout

Is €272.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €272.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 159 m² in Mariahout. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de staat en het bouwjaar. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een reële prijs is.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat de woning uit 1956 komt en mogelijk niet over moderne isolatie beschikt. Dit is een punt om rekening mee te houden bij de maandelijkse lasten.

Hoe is het leven in Mariahout?

Mariahout is een rustig dorp met een landelijk karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is omgeven door natuur. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op fietsafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.