Vrijstaande woning te koop: Middelweg 40, Uitgeest
Verkocht onder voorbehoud

Middelweg 40

Oude Dorp, Uitgeest

€ 1.095.000
Buurt Oude Dorp, UitgeestBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 418m²
443% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Uitgeest

Deze vrijstaande woning aan de Middelweg in Uitgeest is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 418 m² en een perceel van 594 m² biedt het alle ruimte voor een gezin dat van rust en privacy houdt. Het energielabel A betekent dat je weinig zorgen hebt over de energierekening. De prijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Uitgeest ligt lager, maar dit is een uitzonderlijk groot huis.

De buurt Oude Dorp

De woning staat in de buurt Oude Dorp, een rustige wijk in het centrum van Uitgeest. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "Klein dorpje, lekker rustig. Wel weinig te doen.." De buurt telt ruim 4400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die om de hoek zit. Ook de Jumbo is op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Basisschool Binnenmeer ligt naast de deur, en Kindcentrum Cornelis is twee straten verder. Het treinstation van Uitgeest is tien minuten lopen. De gemeente Uitgeest biedt een dorps karakter met alle voorzieningen binnen handbereik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veldhuis Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 2.620
Woonoppervlakte418m²
Perceeloppervlakte594m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtOude Dorp
WijkUitgeest
GemeenteUitgeest

Locatie

Middelweg 40, Uitgeest

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Dennis de Vries
05-11-2025
Rustige buurt

Klein dorpje, lekker rustig. Wel weinig te doen..

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Dorp

Inwoners4.445
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Dorp

Woningvoorraad2.100
Gem. WOZ-waarde€ 405.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dekamarkt
Middelweg 80
215m
Jumbo
Melis Stokelaan 1-3
484m
Albert Heijn
Anna Van Renesseplein 1
990m

Scholen

53 binnen 5 km

Basisschool Binnenmeer
Basisonderwijs · 263 leerlingen
171m
Kindcentrum Cornelis
Basisonderwijs · 244 leerlingen
560m
Openbare Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 195 leerlingen
986m

Veelgestelde vragen

Over Middelweg 40, Uitgeest

Welk energielabel heeft Middelweg 40?

De woning aan Middelweg 40 in Uitgeest heeft energielabel A.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €417.667, maar dat komt doordat deze woning met 418 m² woonoppervlak veel groter is dan de gemiddelde woning in Oude Dorp (77 m²). De prijs per vierkante meter is met €2.620 relatief gunstig vergeleken met het buurtgemiddelde van €5.391 per m². Het is een uniek object in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Uitgeest ligt op 2,5 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Alkmaar, Amsterdam en verder. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als Dekamarkt (215 m) en Jumbo (484 m). Basisschool Binnenmeer is op 171 m, Kindcentrum Cornelis op 560 m. Ook een restaurant en een park of plantsoen zijn dichtbij. Voor een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Hoe is de buurt Oude Dorp om in te wonen?

Oude Dorp is een rustige, dorpse buurt met veel koopwoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de rust, maar geven aan dat er weinig te doen is. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 25% van de woningen label A, 25% label B, 25% label C en 25% label D of lager.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 594 m² groot. De exacte indeling van de tuin is niet gespecificeerd, maar bij een vrijstaande woning uit 2003 is er doorgaans ruimte rondom. De woning heeft een woonoppervlak van 418 m², verdeeld over meerdere verdiepingen.

Veldhuis Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.