Vrijstaande woning te koop: Midden Duin en Daalseweg 12, Bloemendaal
KopenBloemendaalVrijstaande woningenMidden Duin en Daalseweg 12

Midden Duin en Daalseweg 12

Bloemendaal, Bloemendaal

€ 3.500.000
Buurt Bloemendaal, BloemendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 543m²
543m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in het groene Bloemendaal

Deze vrijstaande woning uit 1907 ademt karakter en ruimte. Met 543 m² woonoppervlak en een perceel van 1460 m² is het een plek waar je echt kunt leven. De woning ligt in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van €3.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bloemendaal.

De buurt Bloemendaal

Bloemendaal is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Fijne buurt. Ik woon hier al jaren met mijn vrouw Els en hondje Rambo. Lekker bos ook om in te spelen! Wel duur.' De buurt telt zo'n 3960 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen graag blijven wonen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Bloemendaal.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn, om de hoek op 0,7 km. De Bloemendaalse Schoolvereniging is twee straten verder (0,5 km). Ook de Bos en Duinschool is op loopafstand (0,8 km). Voor de middelbare school is De Hartenlust tien minuten lopen (0,9 km). De dagelijkse boodschappen doe je dus makkelijk in de buurt. De gemeente Bloemendaal biedt een fijne woonomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DMC Overveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.500.000
Prijs per m²€ 6.446
Woonoppervlakte543m²
Perceeloppervlakte1460m²
Bouwjaar1907
EnergielabelG
BuurtBloemendaal
WijkBloemendaal
GemeenteBloemendaal

Locatie

Midden Duin en Daalseweg 12, Bloemendaal

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
Erik
07-05-2026
Geluk!

Genieten, gewoon fantastisch om hier te mogen wonen.

8.9
Bob de Vries
30-01-2024
gezellig

Fijne buurt. Ik woon hier al jaren met mijn vrouw Els en hondje Rambo. Lekker bos ook om in te spelen! Wel duur.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemendaal

Inwoners3.960
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Albert Heijn
Bloemendaalseweg 70
987m
Albert Heijn
Bloemendaalseweg 240
1767m
Coop
Stuyvesantplein 11-12
1907m

Scholen

69 binnen 5 km

Bloemendaalse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 157 leerlingen
338m
Bos en Duinschool
Basisonderwijs · 143 leerlingen
801m
Rooms Katholieke Basisschool St Joseph
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1082m

Veelgestelde vragen

Over Midden Duin en Daalseweg 12, Bloemendaal

Welk energielabel heeft Midden Duin en Daalseweg 12?

De woning aan Midden Duin en Daalseweg 12 in Bloemendaal heeft energielabel G.

Is €3.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.500.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (543 m² woonoppervlak, 1460 m² perceel) en de bouwstijl uit 1907 is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Bloemendaal. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,88, wat de aantrekkingskracht onderstreept.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?