Vrijstaande woning te koop: Molenaarshof 8, Nieuw-Dordrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenEmmenVrijstaande woningenMolenaarshof 8

Molenaarshof 8

Nieuw-Dordrecht-Centrum, Emmen

€ 555.000
Buurt Nieuw-Dordrecht-Centrum, Nieuw-DordrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuw-Dordrecht

Deze vrijstaande woning aan de Molenaarshof 8 ademt rust en ruimte. Met 226 m² woonoppervlak en een perceel van 580 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De prijs van €555.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Emmen.

Buurt Nieuw-Dordrecht-Centrum

De buurt Nieuw-Dordrecht-Centrum is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop, om de hoek op 384 meter. De Openbare Basisschool De Dordtse Til is twee straten verder (613 meter). Voor de middelbare school moeten kinderen naar Klazienaveen, op 3,6 km. De Jumbo en Aldi zijn op een paar kilometer afstand. De gemeente Emmen biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ben Koning Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 555.000
Prijs per m²€ 2.456
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte580m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtNieuw-Dordrecht-Centrum
WijkNieuw-Dordrecht
GemeenteEmmen

Locatie

Molenaarshof 8, Nieuw-Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Dordrecht-Centrum

Inwoners1.360
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Coop
Klazienaveensestraat 1
384m
Jumbo
Langestraat 500
2748m
Aldi
Langestraat 151
2824m

Scholen

19 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dordtse Til
Basisonderwijs · 91 leerlingen
613m
Pastoor Middelkoopschool
Basisonderwijs · 187 leerlingen
2303m
De Brug
Basisonderwijs · 144 leerlingen
2574m

Veelgestelde vragen

Over Molenaarshof 8, Nieuw-Dordrecht

Welk energielabel heeft Molenaarshof 8?

De woning aan Molenaarshof 8 in Nieuw-Dordrecht heeft energielabel A.

Is €555.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €555.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 226 m² met energielabel A in Nieuw-Dordrecht. De woning is ruim en heeft een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw-Dordrecht?

Nieuw-Dordrecht ligt in de gemeente Emmen. Het treinstation is op 7,8 km afstand. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen. De omgevingsadressendichtheid is laag (240), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 613 meter loopafstand zit Openbare Basisschool De Dordtse Til. Andere basisscholen zoals Pastoor Middelkoopschool en De Brug zijn op 2,3 tot 2,6 km. Voortgezet onderwijs is op 3,6 km in Klazienaveen.