Vrijstaande woning te koop: Monnikensteeg 3, Harderwijk
KopenHarderwijkVrijstaande woningenMonnikensteeg 3

Monnikensteeg 3

Binnenstad Zuid, Harderwijk

€ 699.000
Buurt Binnenstad Zuid, HarderwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
62% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1925 staat in de historische binnenstad van Harderwijk. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 276 m² biedt het ruimte en een eigen tuin. Het energielabel A is een fijne verrassing voor een huis van deze leeftijd. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Harderwijk.

Binnenstad Zuid: levendig en compact

De buurt Binnenstad Zuid is een dichtbebouwde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een stedelijk centrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijkse routine in de straat

Voor je boodschappen loop je naar Vomar, die om de hoek zit op 123 meter. Albert Heijn is ook dichtbij, op twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Christelijke Basisschool de Rank en Daltonschool De Veste, beide op loopafstand. De gemeente Harderwijk biedt een compleet centrum met restaurants, parken en een treinstation op 1,8 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 5.336
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte276m²
Bouwjaar1925
EnergielabelA
BuurtBinnenstad Zuid
WijkBinnenstad
GemeenteHarderwijk

Locatie

Monnikensteeg 3, Harderwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Zuid

Inwoners1.010
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Zuid

Woningvoorraad692
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen69%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Vomar
Vuldersbrink 64
123m
Albert Heijn
Selhorstweg 2
272m
Dirk
Knardijk West 4a
879m

Scholen

33 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
231m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
257m
De Springplank, Christelijke school voor Speciaal
Speciaal onderwijs · 205 leerlingen
571m

Veelgestelde vragen

Over Monnikensteeg 3, Harderwijk

Welk energielabel heeft Monnikensteeg 3?

De woning aan Monnikensteeg 3 in Harderwijk heeft energielabel A.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€432.000), maar dat komt doordat dit een vrijstaande woning is met een groot perceel. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.607, terwijl deze woning uitkomt op €5.336 per m². Dat is marktconform voor een vrijstaand huis in de binnenstad.

Hoe is de buurt Binnenstad Zuid om in te wonen?

Binnenstad Zuid is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen, restaurants en een park zijn dichtbij. Het treinstation is op 1,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Voor een huis uit 1925 is dat bijzonder. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle koopwoningen label A, dus dat is hier de standaard.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 276 m², waarvan de woning 131 m² beslaat. Dat betekent een ruime tuin rondom. In de binnenstad is dat een flinke buitenruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool de Rank (231 m) en Daltonschool De Veste (257 m). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, op 615 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 194 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles zonder context. Het is een stedelijk centrum, dus er is meer activiteit. Voor specifieke vragen kun je de politiecijfers raadplegen.

Drieklomp Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Drieklomp Makelaars
drieklomp.nl
Bekijk
Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Nunspeet
funda.nl
Bekijk
Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Nunspeet
huispedia.nl
Bekijk