Vrijstaande woning te koop: Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12, Burgum
KopenTytsjerksteradielVrijstaande woningenMr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12

Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12

Burgum, Tytsjerksteradiel

€ 365.000
Buurt Burgum, BurgumBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg in Burgum heeft een woonoppervlak van 83 m² en een flink perceel van 558 m². Met bouwjaar 1964 en energielabel C is het een woning met karakter. De vraagprijs van €365.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar het perceel is uitzonderlijk ruim. Bekijk ook vrijstaande woningen in Tytsjerksteradiel.

De buurt Burgum

Burgum is een dorp met bijna 10.000 inwoners, waar veel ouderen wonen en relatief weinig kinderen. De buurt wordt door bewoners wisselend ervaren: een bewoner noemt het 'gezellig en vreedzaam' met veel voorzieningen, terwijl een ander aangeeft dat er weinig groen is en de buurt wat verouderd. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 6,9. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 62% is koop. Meer over Burgum.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar Jumbo (op 300 meter) of Aldi (370 meter). Ook PLUS en Poiesz zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Christelijke Basisschool De Reinbôge (425 meter) of naar een van de middelbare scholen zoals CSG Liudger (690 meter). Het dorp heeft verder een park op 400 meter en een restaurant op 1 km. De gemeente Tytsjerksteradiel biedt een mix van dorpsleven en voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hellema Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 4.398
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte558m²
Bouwjaar1964
EnergielabelC
BuurtBurgum
WijkBurgum
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12, Burgum

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

6.8
Fetsje
30-10-2025
Bewoner van de buurt

Veel sociale woningen en veel all eenstaande bewoners. Weinig groen. Weinig kinderen op de buurt. Ik denk de oudste buurt van Burgum. Contact met mijn buren is goed. Lopen niet bij elkaar over de vloer. We letten wel op elkaar. En voel me hier wel veilig. Er zijn geen bankjes of zo in de buurt.

8.9
Ilonka
11-06-2024
Gezellig

Gezellig vreedzame buurt met leuke mensen en veel voorzieningen. Speeltuintjes voor kinderen en buurthuizen voor ouderen. Voor ieder wat wils een gezellige leuke en veilige buurt

8.3
Tjitte Van der veen
27-11-2023
Gezellig en veel activiteiten

Plus - veel speeltuinen - veel winkels - buurt preventies - -

3.6
Postma
21-10-2023
Saai dood ieder op zich zelf

Saai dood ieder leeft op zich zelf

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgum

Inwoners9.660
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgum

Woningvoorraad4.341
Gem. WOZ-waarde€ 269.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Markt 38
296m
Aldi
Markt 88
370m
PLUS
Markt 53
425m

Scholen

14 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Reinbôge
Basisonderwijs · 214 leerlingen
425m
CSG Liudger Burgum | vmbo, havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 518 leerlingen
690m
OSG Singelland Burgum - Havotop
Voortgezet onderwijs · 44 leerlingen
728m

Veelgestelde vragen

Over Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12, Burgum

Welk energielabel heeft Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12?

De woning aan Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12 in Burgum heeft energielabel C.

Is €365.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €365.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€384.357) en is vergelijkbaar met de mediaan van €380.000. De gemiddelde prijs per m² is €3.494, dus voor 83 m² zou dat neerkomen op circa €290.000, maar het ruime perceel van 558 m² verklaart de hogere prijs. Het is een marktconforme vraagprijs.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 558 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. De tuin is niet apart gespecificeerd, maar met zo'n perceel heb je flink wat buitenruimte. De woning heeft energielabel C, dus verwacht geen extreem hoge stookkosten.

Wat is de sfeer in de buurt Burgum?

Burgum is een dorp met veel ouderen en weinig kinderen. Bewoners geven uiteenlopende beoordelingen: de een vindt het gezellig met veel voorzieningen, de ander mist groen en vindt de buurt verouderd. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er is een actieve buurtpreventie.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Jumbo (300 m), Aldi (370 m) en PLUS (425 m). Basisschool De Reinbôge zit op 425 meter en middelbare scholen zoals CSG Liudger op 690 meter. Ook zijn er speeltuinen en een park op 400 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label B (80%) of A+ (20%).

Hellema Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Hellema Makelaars
funda.nl
Bekijk
Hellema Makelaars
huispedia.nl
Bekijk