Vrijstaande woning te koop: Niels Bohrhage 7, Emmeloord
Onder bod

Niels Bohrhage 7

Emmeloord-Emmelhage-Boswonen, Noordoostpolder

€ 850.000
Buurt Emmeloord-Emmelhage-Boswonen, EmmeloordBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 2023 staat in Emmeloord, in de buurt Emmeloord-Emmelhage-Boswonen. Het is een moderne woning met een energielabel A++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Met een oppervlakte van 239 m² en een perceel van 1630 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Noordoostpolder.

De buurt Emmeloord-Emmelhage-Boswonen

De buurt Emmeloord-Emmelhage-Boswonen is een gezinsvriendelijke wijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een gezellige buurt waar je heerlijk een wandeling kan maken en de kinderen vrij kunnen spelen." De buurt telt 2285 inwoners, met veel gezinnen en een laag aantal eenpersoonshuishoudens. Het is een niet-stedelijk gebied, met veel eengezinswoningen en koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op loopafstand (om de hoek). Ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Basisschool De Zevensprong ligt op tien minuten lopen, en voor voortgezet onderwijs zijn Vakcollege Noordoostpolder en Emelwerda College op fietsafstand. De gemeente Noordoostpolder biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 3.556
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte1630m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtEmmeloord-Emmelhage-Boswonen
WijkEmmeloord
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Niels Bohrhage 7, Emmeloord

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Avery Baas
02-05-2025
Een gezellige buurt

Een gezellige buurt waar je heerlijk een wandeling kan maken en de kinderen vrij kunnne apelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmeloord-Emmelhage-Boswonen

Inwoners2.285
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Poiesz
Jeanne-d’Arclaan 185
735m
Albert Heijn
Haarlemmermeer 2
1538m
Jumbo
Europalaan 33
2048m

Scholen

27 binnen 5 km

De Zevensprong
Basisonderwijs · 403 leerlingen
1381m
Vakcollege Noordoostpolder
Voortgezet onderwijs · 282 leerlingen
1656m
Emelwerda College
Voortgezet onderwijs · 781 leerlingen
1695m

Veelgestelde vragen

Over Niels Bohrhage 7, Emmeloord

Welk energielabel heeft Niels Bohrhage 7?

De woning aan Niels Bohrhage 7 in Emmeloord heeft energielabel A++.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Emmeloord. De woning is nieuw (2023) en heeft een groot perceel van 1630 m², wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. Het energielabel A++ is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en locatie.

Hoe is de buurt Emmeloord-Emmelhage-Boswonen om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als gezellig en kindvriendelijk, met veel ruimte om te wandelen. Het is een niet-stedelijk gebied met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen, en de buurt heeft een laag aantal eenpersoonshuishoudens. Het is rustig en groen.