Vrijstaande woning te koop: Nije Allee 12, Almelo
KopenAlmeloVrijstaande woningenNije Allee 12

Nije Allee 12

Nijrees, Almelo

€ 1.149.000
Buurt Nijrees, AlmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 262m²
102% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Nije Allee in Almelo ademt ruimte en rust. Met 262 m² woonoppervlak op een perceel van 563 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2011 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €1.149.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almelo.

Nijrees: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Nijrees, een rustige wijk met veel eengezinswoningen (98%) en groen. Twee bewoners geven de buurt een 9,5. Een bewoner zegt: "Rustig o.h.a." Een ander noemt het "Perfect." en zegt: "Het is prachtig." De buurt telt 3025 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Meer over de buurt Nijrees.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Kubus en het Zone.college vmbo zitten vlakbij. De gemeente Almelo biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Team Sanders Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.149.000
Prijs per m²€ 4.385
Woonoppervlakte262m²
Perceeloppervlakte563m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtNijrees
WijkWindmolenbroek
GemeenteAlmelo

Locatie

Nije Allee 12, Almelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.0
Ik
01-11-2025
Rustig

Rustig o.h.a.

10
S. H.
02-12-2024
Perfect.

Het is prachtig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijrees

Inwoners3.025
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Nijrees

Woningvoorraad1.077
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen90%
Huurwoningen10%

Supermarkten

21 binnen 5 km

PLUS
Van Riemsdijkplein 30
1014m
SPAR express
Holstlaan 91
1370m
Lidl
Bornsestraat 206
1558m

Scholen

40 binnen 5 km

Zone.college vmbo Almelo
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
245m
De Rietpluim
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
893m
Openbare Basisschool de Kubus
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1127m

Veelgestelde vragen

Over Nije Allee 12, Almelo

Welk energielabel heeft Nije Allee 12?

De woning aan Nije Allee 12 in Almelo heeft energielabel A.

Is €1.149.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €520.000, maar dat komt doordat deze woning met 262 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in Nijrees (130 m²). De prijs per m² is met €4.386 iets boven het gemiddelde van €4.000. Het is een uniek object in de buurt.

Hoe is de buurt Nijrees om in te wonen?

Nijrees is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit (47 misdrijven per jaar). Bewoners geven de buurt een 9,5 en noemen het 'rustig' en 'prachtig'. Het is een kindvriendelijke wijk met veel gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt hebben alle woningen label A of B. Dit label helpt de stookkosten laag te houden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je het Zone.college vmbo (245 m) en basisschool De Kubus (1,1 km). Ook zijn er meerdere basisscholen en een school voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Almelo ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met 262 m² woonoppervlak en een perceel van 563 m². Het bouwjaar is 2011, dus relatief modern. De woning heeft energielabel A.

Team Sanders Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen