Vrijstaande woning te koop: Nijverheidsweg 14, Oudenbosch
KopenHalderbergeVrijstaande woningenNijverheidsweg 14

Nijverheidsweg 14

Velletri, Halderberge

€ 575.000
Buurt Velletri, OudenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Velletri

Deze vrijstaande woning aan de Nijverheidsweg 14 in Oudenbosch staat in een rustige, groene buurt. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 578 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De prijs van €575.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Halderberge.

Velletri: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt Velletri, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Het is er rustig, met veel groen en speelplekken. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een doorsnee inkomensniveau.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk of Lidl, beide om de hoek. Basisschool De Klinkert en RK Basisschool De Bukehof zijn op loopafstand. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Markland Oudenbosch op tien minuten lopen. De gemeente Halderberge biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Meer Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.833
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte578m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
BuurtVelletri
WijkOudenbosch
GemeenteHalderberge

Locatie

Nijverheidsweg 14, Oudenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Velletri

Inwoners1.875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Dirk
Professor Mulderslaan 11
691m
Lidl
Prof. Mulderslaan 33
695m
PLUS
Julianalaan 1
1796m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Klinkert
Basisonderwijs · 290 leerlingen
543m
Rooms Katholieke Basisschool De Bukehof
Basisonderwijs · 192 leerlingen
558m
Markland Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 1524 leerlingen
1066m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidsweg 14, Oudenbosch

Welk energielabel heeft Nijverheidsweg 14?

De woning aan Nijverheidsweg 14 in Oudenbosch heeft energielabel B.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 203 m² met een perceel van 578 m² in Oudenbosch. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Oudenbosch?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, wat ongeveer 5 minuten met de fiets is. Openbaar vervoer is daarmee redelijk aanwezig.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten als Dirk en Lidl op loopafstand. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Voor medische zorg is een huisartsenpraktijk op 1,3 km afstand.

Hoe is de buurt Velletri om in te wonen?