Vrijstaande woning te koop: Noorderstraat 25, Baarn
Verkocht onder voorbehoud
KopenBaarnVrijstaande woningenNoorderstraat 25

Noorderstraat 25

Oude-Oosterhei, Baarn

€ 925.000
Buurt Oude-Oosterhei, BaarnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Noorderstraat in Baarn ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 271 m² woonoppervlak en een perceel van 301 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €925.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in Baarn. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Baarn.

De buurt Oude-Oosterhei

De woning ligt in de buurt Oude-Oosterhei, een rustige woonwijk in Baarn. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni, om de hoek op 400 meter. Ook PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Uitkijck is naast de deur, op 152 meter. Andere basisscholen zoals Guido de Brès en St. Aloysius zijn ook dichtbij. De gemeente Baarn biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een treinstation op 1,3 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Floor Makelaardij o.g. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 3.413
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte301m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtOude-Oosterhei
WijkBaarn
GemeenteBaarn

Locatie

Noorderstraat 25, Baarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude-Oosterhei

Inwoners2.145
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Boni
Reigerstraat 8
400m
PLUS
Hoofdstraat 37
604m
Jumbo
Laanstraat 87
895m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool De Uitkijck openbaar dalton onderwijs
Basisonderwijs · 103 leerlingen
152m
Guido de Brès
Basisonderwijs · 214 leerlingen
449m
Basisschool St. Aloysius
Basisonderwijs · 282 leerlingen
616m

Veelgestelde vragen

Over Noorderstraat 25, Baarn

Welk energielabel heeft Noorderstraat 25?

De woning aan Noorderstraat 25 in Baarn heeft energielabel C.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €925.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 271 m² met een perceel van 301 m² in Baarn. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1927. Vergelijkbaar aanbod in de buurt kan helpen om de prijs te duiden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Baarn, op 1,3 km van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is 2031, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse supermarkten, waaronder Boni op 400 meter en PLUS op 604 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Uitkijck op 152 meter. Een huisartsenpraktijk en park zijn ook dichtbij.

Hoe is de buurt Oude-Oosterhei om in te wonen?