Vrijstaande woning te koop: Nunspeterweg 36, Elburg
KopenElburgVrijstaande woningenNunspeterweg 36

Nunspeterweg 36

Wildemaet-Molendorp, Elburg

€ 1.300.000
Buurt Wildemaet-Molendorp, ElburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 358m²
358m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Elburg

Deze vrijstaande woning aan de Nunspeterweg 36 ademt ruimte en rust. Met 358 m² woonoppervlak en een perceel van 914 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1965 en energielabel B geven een solide basis. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Elburg voor vergelijkbare opties.

De buurt Wildemaet-Molendorp

De woning ligt in de buurt Wildemaet-Molendorp, een rustige woonwijk in Elburg. De buurt telt zo'n 1500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en weinig criminaliteit.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 937 meter, of bij Aldi op 1,4 km. Kinderen kunnen naar PCBS De Wildemaet op 239 meter, of naar Hervormde Basisschool Mattanja op 1,3 km. Voor het voortgezet onderwijs is Nuborgh College Lambert Franckens op 1,2 km. De gemeente Elburg biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kok & Heijkamp Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 3.631
Woonoppervlakte358m²
Perceeloppervlakte914m²
Bouwjaar1965
EnergielabelB
BuurtWildemaet-Molendorp
WijkElburg
GemeenteElburg

Locatie

Nunspeterweg 36, Elburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Wildemaet-Molendorp

Inwoners1.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Zwolscheweg 1
937m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
1387m
PLUS
Klokbekerweg 164
2019m

Scholen

17 binnen 5 km

PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
239m
Nuborgh College Lambert Franckens
Voortgezet onderwijs · 824 leerlingen
1216m
Hervormde Basisschool Mattanja
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1259m

Veelgestelde vragen

Over Nunspeterweg 36, Elburg

Welk energielabel heeft Nunspeterweg 36?

De woning aan Nunspeterweg 36 in Elburg heeft energielabel B.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Elburg, maar het gaat om een zeer ruime woning van 358 m² op een perceel van 914 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Het energielabel B is gunstig voor de stookkosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Elburg?

Elburg ligt in de provincie Gelderland, nabij de A28. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,8 km afstand. De buurt Wildemaet-Molendorp is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning uit 1965?