Vrijstaande woning te koop: Oosterdiep Oz 4, Emmer-Compascuum
KopenEmmenVrijstaande woningenOosterdiep Oz 4

Oosterdiep Oz 4

Emmer-Compascuum-Centrum, Emmen

€ 299.000
Buurt Emmer-Compascuum-Centrum, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 246m²
34% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 127 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 76 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1919 aan het Oosterdiep in Emmer-Compascuum ademt historie. Met 246 m² woonoppervlak op een ruim perceel van 1180 m² is er volop plek. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €299.000 is scherp, want dat ligt 35% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Emmen.

De buurt: Emmer-Compascuum-Centrum

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Gezellig". De buurt telt ruim 4700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni (om de hoek) of de Aldi (twee straten verder). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare basisschool De Mende of Het Compas, beide op loopafstand. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Loves Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 1.215
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte1180m²
Bouwjaar1919
EnergielabelG
BuurtEmmer-Compascuum-Centrum
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Oosterdiep Oz 4, Emmer-Compascuum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Alie hekhuis
10-07-2024
Rustige buurt

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Inwoners4.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Woningvoorraad2.267
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boni
Runde Noordzijde 101
293m
Aldi
Hoofdkanaal WZ 13
306m
Aldi
Marktstraat 2
7121m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare basisschool De Mende
Basisonderwijs · 142 leerlingen
411m
Het Compas
Basisonderwijs · 79 leerlingen
411m
Openbare Basisschool de Bente
Basisonderwijs · 133 leerlingen
1286m

Veelgestelde vragen

Over Oosterdiep Oz 4, Emmer-Compascuum

Welk energielabel heeft Oosterdiep Oz 4?

De woning aan Oosterdiep Oz 4 in Emmer-Compascuum heeft energielabel G.

Is €299.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €458.750, en de mediaan ligt op €417.250. Deze woning is met €299.000 fors lager geprijsd, mede door het energielabel G en het bouwjaar 1919. Wel is het woonoppervlak met 246 m² ruim boven het buurtgemiddelde van 183 m².

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen een label D of lager, dus dit is niet uniek.