Vrijstaande woning te koop: Ootmarsumseweg 173, Albergen
KopenTubbergenVrijstaande woningenOotmarsumseweg 173

Ootmarsumseweg 173

Albergen noord, Tubbergen

€ 690.000
Buurt Albergen noord, AlbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 337m²
337m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Albergen

Deze vrijstaande woning aan de Ootmarsumseweg 173 in Albergen ademt ruimte en rust. Met 337 m² woonoppervlak en een perceel van 825 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Tubbergen.

Buurt Albergen noord: rustig en groen

Albergen noord is een rustige, groene buurt met een mix van inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is overwegend rustig en gezinsvriendelijk. Meer weten? Lees verder over de buurt Albergen noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook een basisschool, de Rooms Katholieke Basisschool Kadoes, vind je op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder reizen, naar Scholengemeenschap Canisius op ruim 4 km. De omgeving biedt verder rust en ruimte, ideaal om tot jezelf te komen. De gemeente Tubbergen staat bekend om haar landelijke karakter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOME makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 2.047
Woonoppervlakte337m²
Perceeloppervlakte825m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtAlbergen noord
WijkAlbergen
GemeenteTubbergen

Locatie

Ootmarsumseweg 173, Albergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Albergen noord

Inwoners935
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Zenderseweg 8
163m
Aldi
Waldeckstraat 6
3859m
PLUS
De Eendracht 11
3902m

Scholen

5 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Kadoes
Basisonderwijs · 249 leerlingen
440m
Rooms Katholiek Basisschool Heilig Hart
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2769m
Basisschool St Alphonsus
Basisonderwijs · 332 leerlingen
3904m

Veelgestelde vragen

Over Ootmarsumseweg 173, Albergen

Welk energielabel heeft Ootmarsumseweg 173?

De woning aan Ootmarsumseweg 173 in Albergen heeft energielabel A.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 337 m² met een perceel van 825 m² in Albergen. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van Albergen noord?

Albergen noord ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (319), wat betekent dat het er rustig is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool hoef je niet ver.