Vrijstaande woning te koop: Oude Deldenerweg 252, Enschede
10 uur geleden ontdekt
KopenEnschedeVrijstaande woningenOude Deldenerweg 252

Oude Deldenerweg 252

Boekelerveld, Enschede

€ 585.000
Buurt Boekelerveld, EnschedeBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Oude Deldenerweg ligt in het buitengebied van Enschede, waar je echt tot rust komt. Met een woonoppervlak van 45 m² is het compact, maar het perceel van maar liefst 1309 m² biedt volop mogelijkheden voor tuinliefhebbers. De vraagprijs van €585.000 is aan de hoge kant, mede door de grote kavel. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Enschede.

Buurt Boekelerveld

De buurt Boekelerveld is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar, en er wonen relatief weinig kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte wordt gewaardeerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ruim een kilometer afstand, twee straten verder. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals De Marcellinus en Openbare basisschool Molenbeek, beide op loopafstand. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al moet je voor een uitgebreid winkelbezoek wel de auto pakken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ten Hag makelaarsgroep Hengelo op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 585.000
Prijs per m²€ 13.000
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte1309m²
Bouwjaar1980
EnergielabelD
GemeenteEnschede
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Oude Deldenerweg 252, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Boekelerveld

Inwoners1.015
Mannen52%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Boekelerveld

Woningvoorraad422
Gem. WOZ-waarde€ 407.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Beckumerstraat 13
1321m
PLUS
Veldmaterstraat 174
4113m
Albert Heijn
Kevelhamhoek 71
4840m

Scholen

6 binnen 5 km

De Marcellinus
Basisonderwijs · 82 leerlingen
1211m
Openbare basisschool Molenbeek
Basisonderwijs · 283 leerlingen
1366m
Basisschool De Jonge Helden
Basisonderwijs · 122 leerlingen
4643m

Veelgestelde vragen

Over Oude Deldenerweg 252, Enschede

Welk energielabel heeft Oude Deldenerweg 252?

De woning aan Oude Deldenerweg 252 in Enschede heeft energielabel D.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 ligt boven de gemiddelde koopsom in de buurt (€862.000), maar dat komt doordat het gemiddelde is gebaseerd op slechts twee woningen. De prijs per vierkante meter (€13.000) is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €4.536, wat deels wordt verklaard door het grote perceel van 1309 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe je de grond waardeert.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Enschede, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation ligt op 8 km afstand, ongeveer tien minuten rijden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1980?

Een woning uit 1980 heeft inmiddels zo'n 45 jaar op de teller. Denk aan mogelijke vernieuwing van dak, kozijnen of installaties. Het energielabel D geeft aan dat isolatie en verwarming niet meer van deze tijd zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn De Marcellinus (1,2 km) en Openbare basisschool Molenbeek (1,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Enschede centrum, op 5,6 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Boekelerveld?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 34 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een buurt met ruim 1000 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar de meeste bewoners elkaar kennen.

Kan ik de woning bezichtigen?

De woning wordt aangeboden door ten Hag makelaarsgroep Hengelo op Funda. Voor een bezichtiging kun je contact opnemen met de makelaar via de advertentie.

ten Hag makelaarsgroepHengelo
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Boekelerveld

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appOude Deldenerweg 252, Enschede
Bekijk