Vrijstaande woning te koop: Overcinge 62, Lelystad

Overcinge 62

Landerijen Zuid/West, Lelystad

€ 585.000
Buurt Landerijen Zuid/West, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan Overcinge 62 in Lelystad ademt rust en ruimte. Met 227 m² woonoppervlak en een perceel van 444 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 2007 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €585.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere vrijstaande woningen in Lelystad.

De buurt Landerijen Zuid/West

De woning ligt in de buurt Landerijen Zuid/West, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 875 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is er veilig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn is om de hoek. Kinderen kunnen naar basisschool De Meander, twee straten verder, of naar CBS 3sprong, ook vlakbij. Het voortgezet onderwijs is op twintig minuten fietsen. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder AB Wonen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 2.577
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte444m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtLanderijen Zuid/West
WijkWaterwijk-Landerijen
GemeenteLelystad

Locatie

Overcinge 62, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Landerijen Zuid/West

Inwoners875
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Landerijen Zuid/West

Woningvoorraad294
Gem. WOZ-waarde€ 522.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Voorstraat 282
1021m
Albert Heijn
Kamp 4222
1651m
Vomar
Neringweg 391
2492m

Scholen

45 binnen 5 km

De Meander
Basisonderwijs · 358 leerlingen
422m
CBS 3sprong
Basisonderwijs · 267 leerlingen
480m
De Lispeltuut
Basisonderwijs · 248 leerlingen
480m

Veelgestelde vragen

Over Overcinge 62, Lelystad

Welk energielabel heeft Overcinge 62?

De woning aan Overcinge 62 in Lelystad heeft energielabel A.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 227 m² in Landerijen Zuid/West. In de buurt is de gemiddelde verkoopprijs van een woning €880.000, maar dat betreft grotere woningen. De prijs per m² is hier lager dan het buurtgemiddelde van €4.643, wat deze woning relatief gunstig maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op loopafstand van een park. Het treinstation van Lelystad is 4,3 km verderop, dus met de fiets of auto goed te doen. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden zijn niet bekend. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.