Vrijstaande woning te koop: Pandelaar 87, Gemert

Pandelaar 87

Verspreide huizen Kampen-Esdonk, Gemert-Bakel

€ 1.600.000
Buurt Verspreide huizen Kampen-Esdonk, GemertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 399m²
399m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Gemert

Deze vrijstaande woning aan de Pandelaar 87 ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Het huis uit 2004 is gebouwd met oog voor kwaliteit en biedt met 399 m² woonoppervlak alle ruimte die je maar kunt wensen. De woning staat op een perceel van maar liefst 3370 m². Met een energielabel A is het ook nog eens een zuinige woning. De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Gemert-Bakel.

De buurt: Verspreide huizen Kampen-Esdonk

De woning staat in de buurt Verspreide huizen Kampen-Esdonk, een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 775 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen om je heen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo of Nettorama, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn binnen handbereik. Voor de kinderen is Jenaplanschool De Pandelaar om de hoek, op nog geen 500 meter lopen. Het Commanderij College voor voortgezet onderwijs ligt op een kwartier fietsen. De gemeente Gemert-Bakel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisartsen tot restaurants.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 4.010
Woonoppervlakte399m²
Perceeloppervlakte3370m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Kampen-Esdonk
WijkGemert-Noord
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Pandelaar 87, Gemert

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kampen-Esdonk

Inwoners775
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Past.Poellplein 9
1018m
Nettorama
Elisabethplaats 58
1068m
Lidl
Grootmeestersstraat 9
1192m

Scholen

15 binnen 5 km

Jenaplanschool De Pandelaar
Basisonderwijs · 278 leerlingen
473m
Commanderij College locatie Macropedius
Voortgezet onderwijs · 910 leerlingen
1375m
Kindcentrum Het Venster
Basisonderwijs · 195 leerlingen
1760m

Veelgestelde vragen

Over Pandelaar 87, Gemert

Welk energielabel heeft Pandelaar 87?

De woning aan Pandelaar 87 in Gemert heeft energielabel A.

Is €1.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (399 m²) en het ruime perceel (3370 m²) is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar de unieke combinatie van ruimte en bouwjaar 2004 rechtvaardigt de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,6 km afstand, dus reizen met het openbaar vervoer is minder voor de hand liggend. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. De buurt is rustig en verkeersluw.