Vrijstaande woning te koop: Parkweg 18, 'S-Gravenhage

Parkweg 18

Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, Den Haag

€ 6.950.000
Buurt Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 963m²
963m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning aan de Parkweg

Deze vrijstaande woning uit 1894 ademt historie en klasse. Met 963 m² woonoppervlak en een perceel van 945 m² is het een van de grotere panden in de buurt. De vraagprijs van €6.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve karakter. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Den Haag voor een vergelijking.

Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes

De buurt Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is een rustige, groene oase in Den Haag. Het is een buurt met veel oudere bewoners en een gemiddeld inkomen dat boven het landelijk gemiddelde ligt. De buurt Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes staat bekend om zijn statige villa's en ruime opzet.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (553 m) of de Albert Heijn (777 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute, al is die wel 5 km verderop. Het treinstation ligt op 4,2 km afstand, maar de bushaltes in de buurt bieden alternatieven. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 6.950.000
Prijs per m²€ 7.217
Woonoppervlakte963m²
Perceeloppervlakte945m²
Bouwjaar1894
BuurtVan Stolkpark en Scheveningse Bosjes
WijkVan Stolkpark en Scheveningse Bosjes
GemeenteDen Haag

Locatie

Parkweg 18, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes

Inwoners805
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes

Woningvoorraad435
Gem. WOZ-waarde€ 919.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Hoogvliet
Badhuisstraat 401
553m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
777m
Aldi
Westduinweg 1245
794m

Veelgestelde vragen

Over Parkweg 18, 'S-Gravenhage

Is €6.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €6.950.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 963 m² in een exclusieve buurt. In de buurt Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes lag de gemiddelde verkoopprijs van woningen in de afgelopen periode op €1.475.000, maar dat betrof kleinere panden. Deze woning is uniek in grootte en uitstraling, waardoor de prijs aan de hoge kant is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 4,2 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3555), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1894?

Een woning uit 1894 heeft vaak karakteristieke details, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, leidingen en dak. De woning heeft een groot perceel (945 m²), dus ook de tuin vraagt aandacht.