Vrijstaande woning te koop: Parkweg 3V010, Hellevoetsluis

Parkweg 3V010

Duinhoeck, Voorne aan Zee

€ 715.000
Buurt Duinhoeck, HellevoetsluisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Parkweg in Hellevoetsluis ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 122 m² en een perceel van maar liefst 815 m² is er volop plek om te leven en te recreëren. Het bouwjaar 2001 zorgt voor een moderne uitstraling en een goede basis. De vraagprijs van €715.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in dit segment. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee.

Duinhoeck: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt Duinhoeck, een rustige wijk in het buitengebied van Hellevoetsluis. De buurt telt 760 inwoners en kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Het is een plek waar je de stilte en de natuur opzoekt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkten, zoals PLUS en Albert Heijn, liggen op ruim 2,5 kilometer afstand. Ook scholen, waaronder basisscholen en middelbare scholen, bevinden zich op enkele kilometers. Het restaurant om de hoek (600 meter) biedt een uitstapje voor een avondje uit. De gemeente Voorne aan Zee omvat meerdere dorpen en voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Voorne Makelaars & Advies en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 5.861
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte815m²
Bouwjaar2001
BuurtDuinhoeck
WijkBuitengebied
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Parkweg 3V010, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Duinhoeck

Inwoners760
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Moriaanseweg West 56
2777m
Albert Heijn
Evertsenplein 68
2780m
Lidl
Hoonaartstraat 27
2782m

Scholen

17 binnen 5 km

HELINIUM
Voortgezet onderwijs · 1058 leerlingen
1941m
Penta Jacob van Liesveldt
Voortgezet onderwijs · 1175 leerlingen
1954m
SG Helinium voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 53 leerlingen
1954m

Veelgestelde vragen

Over Parkweg 3V010, Hellevoetsluis

Is €715.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €715.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2001 met een perceel van 815 m² in Hellevoetsluis. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Hellevoetsluis, in de buurt Duinhoeck. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 30,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is laag (229 adressen per km²), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 122 m² en een perceel van 815 m². Het bouwjaar is 2001, dus de woning is relatief modern. Er is geen informatie over het aantal kamers of de indeling, maar vrijstaande woningen bieden vaak flexibele indelingen.