Vrijstaande woning te koop: Parterre 2, Almelo
Verkocht onder voorbehoud

Parterre 2

Nijrees, Almelo

€ 569.000
Buurt Nijrees, AlmeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
45% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 2002 ademt ruimte en rust. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 381 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €569.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almelo voor een breder beeld.

Nijrees: een groene, kindvriendelijke buurt

Nijrees is een rustige buurt met veel groen en speelplekken. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,5. Een bewoner zegt: "Rustig o.h.a." Een ander noemt het "Perfect." De buurt telt 3025 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 90% is koop. De buurt Nijrees is een fijne plek om te wonen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, twee straten verder, of PLUS op tien minuten lopen. Ook zijn er scholen dichtbij: Zone.college vmbo Almelo en OBS de Bonkelaar zitten om de hoek. De gemeente Almelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weghorst Makelaardij b.v. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 3.027
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte381m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtNijrees
WijkWindmolenbroek
GemeenteAlmelo

Locatie

Parterre 2, Almelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.0
Ik
01-11-2025
Rustig

Rustig o.h.a.

10
S. H.
02-12-2024
Perfect.

Het is prachtig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijrees

Inwoners3.025
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Nijrees

Woningvoorraad1.077
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen90%
Huurwoningen10%

Supermarkten

19 binnen 5 km

SPAR express
Holstlaan 91
667m
PLUS
Van Riemsdijkplein 30
932m
Aldi
Vincent van Goghplein 3
1904m

Scholen

40 binnen 5 km

Zone.college vmbo Almelo
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
587m
OBS de Bonkelaar
Basisonderwijs · 449 leerlingen
802m
Protestants Christelijke Basisschool De Mare
Basisonderwijs · 359 leerlingen
808m

Veelgestelde vragen

Over Parterre 2, Almelo

Welk energielabel heeft Parterre 2?

De woning aan Parterre 2 in Almelo heeft energielabel A.

Is €569.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €569.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€466.571) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €520.000. De woning is met 188 m² echter 45% groter dan het buurtgemiddelde van 130 m², en heeft energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €3.027, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.000 per m². De prijs lijkt marktconform voor een ruime, zuinige vrijstaande woning.

Hoe is de buurt Nijrees om in te wonen?

Nijrees is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 9,5 en noemen het 'rustig' en 'perfect'. De buurt heeft 3025 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Nijrees stonden verkochte woningen gemiddeld 26 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen hier snel van eigenaar wisselen. De huidige woning is de enige te koop staande vrijstaande woning in de buurt, dus de concurrentie is beperkt.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR express op 667 meter, en PLUS op 932 meter. Scholen zoals Zone.college vmbo Almelo (587 m) en OBS de Bonkelaar (802 m) zijn ook dichtbij. Er zijn in totaal 19 supermarkten en 40 scholen binnen 5 km.

Hoe is het energielabel A van deze woning?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label B, dus deze woning scoort bovengemiddeld goed. Het bouwjaar 2002 en het label A wijzen op goede isolatie en moderne installaties.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor woon-werkverkeer of uitstapjes. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 941, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.