Vrijstaande woning te koop: Populierstraat 13, Oss
KopenOssVrijstaande woningenPopulierstraat 13

Populierstraat 13

Bomenbuurt, Oss

€ 765.000
Buurt Bomenbuurt, OssBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in de Bomenbuurt

Deze vrijstaande woning aan de Populierstraat 13 in Oss is een echte blikvanger. Met 251 m² woonoppervlak en een perceel van 590 m² biedt het volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het energielabel A++ is uitzonderlijk zuinig, wat de maandlasten laag houdt. De woning uit 1959 is in de loop der jaren flink gemoderniseerd. Met een vraagprijs van €765.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Oss.

De Bomenbuurt: rustig en groen

De buurt Bomenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: ongeveer een derde van de huishoudens bestaat uit eenpersoonshuishoudens, een derde uit gezinnen met kinderen en een derde uit stellen zonder kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

De Populierstraat ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. Om de hoek vind je basisschool Pius X. Voor de dagelijkse boodschappen is Lidl twee straten verder, op 5 minuten lopen. Ook Zapolski en PLUS zijn op loopafstand. Het treinstation van Oss is op 1,7 km, dus tien minuten lopen. De gemeente Oss biedt verder alle stedelijke voorzieningen, zoals restaurants en een bibliotheek, op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder M2 Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 3.048
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar1959
EnergielabelA++
BuurtBomenbuurt
WijkOss-Zuid
GemeenteOss

Locatie

Populierstraat 13, Oss

Buurt statistieken

Gegevens uit Bomenbuurt

Inwoners685
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Oude Molenstraat 47-49
310m
Zapolski
Wethouder van Eschstraat 278
1065m
PLUS
Heschepad 49-51
1477m

Scholen

38 binnen 5 km

Basisschool Pius X
Basisonderwijs · 216 leerlingen
152m
Het Hooghuis locatie Mondriaan College
Voortgezet onderwijs · 990 leerlingen
663m
Sonnewijser unit Vervolgonderwijs (bh)
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Populierstraat 13, Oss

Welk energielabel heeft Populierstraat 13?

De woning aan Populierstraat 13 in Oss heeft energielabel A++.

Is €765.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 251 m² met een perceel van 590 m² in de Bomenbuurt. Het energielabel A++ is een groot pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in Oss zijn schaars, dus de prijs is redelijk.

Hoe is de buurt Bomenbuurt om in te wonen?

De Bomenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. De stedelijkheidsgraad is laag, dus het is er niet druk. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij, en het treinstation is op loopafstand.

Wat zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zijn daardoor laag, maar exacte bedragen hangen af van je gebruik. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Pius X ligt op 150 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er diverse scholen binnen 1 km, zoals Het Hooghuis locatie Mondriaan College en Het Hooghuis ZuidWest.

Hoe ver is het naar het centrum van Oss?

Het centrum van Oss is op ongeveer 1,5 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte wandeling. Het treinstation ligt op 1,7 km, dus ook op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op 300 meter.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 251 m² woonoppervlak en een perceel van 590 m² is er meer dan genoeg ruimte voor een gezin. De woning heeft meerdere kamers (aantal niet gespecificeerd) en een grote tuin. De rustige buurt met veel groen en scholen in de buurt maakt het aantrekkelijk voor gezinnen.