Vrijstaande woning te koop: Pottenbakker 21, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschVrijstaande woningenPottenbakker 21

Pottenbakker 21

Kom Empel, Den Bosch

€ 1.100.000
Buurt Kom Empel, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 292m²
292m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 291m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Pottenbakker in 's-Hertogenbosch ademt ruimte en rust. Met 292 m² woonoppervlak en een perceel van 940 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1967 heeft energielabel C en staat te koop voor € 1.100.000. Dat is een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Den Bosch.

Kom Empel: een fijne buurt met sociale contacten

De woning ligt in de buurt Kom Empel, een rustige woonwijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Fijne buurt met goede sociale contacten." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1071.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals ATO-kindcentrum De Hoven en Kindcentrum 't Ven. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op ruim 3 km. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ATENZIJLSTRA Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 3.767
Woonoppervlakte292m²
Perceeloppervlakte940m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtKom Empel
WijkEmpel
GemeenteDen Bosch

Locatie

Pottenbakker 21, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Johan merks
18-11-2025
Fijne buurt met goede sociale contacten

Fijne Samenstelling van mensen ,met een enkele utzondering ,die zich niet willen en kunnen aanpassen en daar ook niet de kwaliteiten voor hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kom Empel

Inwoners1.240
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Brink 5
291m
Aldi
Manis Krijgsmanhof 176
1181m
Albert Heijn
Lokerenpassage 25
1214m

Scholen

21 binnen 5 km

ATO-kindcentrum De Hoven
Basisonderwijs · 433 leerlingen
1812m
Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
1812m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2199m

Veelgestelde vragen

Over Pottenbakker 21, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Pottenbakker 21?

De woning aan Pottenbakker 21 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is € 1.100.000 een realistische vraagprijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van € 1.100.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 292 m² met een perceel van 940 m² in deze buurt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Kom Empel om in te wonen?

Kom Empel is een rustige, matig stedelijke buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 8,0 en noemen het een fijne buurt met goede sociale contacten. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn op loopafstand.