Vrijstaande woning te koop: Priggeweg 1, Schagen

Priggeweg 1

Nes en Buitengebied, Schagen

€ 1.575.000
Buurt Nes en Buitengebied, SchagenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Priggeweg

Deze vrijstaande woning aan de Priggeweg 1 in Schagen ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 130 m² op een perceel van maar liefst 2235 m² is er volop plek om te leven en te genieten. Het bouwjaar 1975 en energielabel G vragen om aandacht, maar de prijs van €1.575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Schagen.

Nes en Buitengebied

De woning ligt in de buurt Nes en Buitengebied, een rustige, landelijke omgeving met 125 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens met en zonder kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de lage stedelijkheidsgraad (5) en de omgevingsadressendichtheid van 422 maken duidelijk dat je hier echt buiten woont.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 1,1 km of Aldi op 1,2 km. Ook Albert Heijn is binnen 1,5 km bereikbaar. In de buurt zijn diverse scholen, zoals Jenaplanschool De Keerkring op 529 m en R.-K basisschool De Rank op 813 m. Het treinstation van Schagen ligt op 2,2 km. De gemeente Schagen biedt een fijne mix van landelijk wonen met stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via H3 Landelijk Vastgoed B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.575.000
Prijs per m²€ 12.115
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte2235m²
Bouwjaar1975
EnergielabelG
BuurtNes en Buitengebied
WijkSchagen-Oost
GemeenteSchagen

Locatie

Priggeweg 1, Schagen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nes en Buitengebied

Inwoners125
Mannen48%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Vomar
Platanenweg 1
1077m
Aldi
Langestraat 7
1189m
Vomar
Nieuwe Laagzijde 19
1290m

Scholen

18 binnen 5 km

Het Molenduin Schagen
Speciaal onderwijs · 79 leerlingen
473m
Jenaplanschool De Keerkring
Basisonderwijs · 98 leerlingen
529m
R.-K basisschool De Rank
Basisonderwijs · 336 leerlingen
813m

Veelgestelde vragen

Over Priggeweg 1, Schagen

Welk energielabel heeft Priggeweg 1?

De woning aan Priggeweg 1 in Schagen heeft energielabel G.

Is €1.575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een perceel van 2235 m² in Schagen. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor deze woning?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Schagen, op 2,2 km van het treinstation. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen. Boodschappen kun je doen bij supermarkten op 1 tot 1,5 km afstand. Het openbaar vervoer is beperkt, dus een eigen vervoermiddel is aan te raden.