Vrijstaande woning te koop: Prinses Irenelaan 5, Paterswolde
KopenTynaarloVrijstaande woningenPrinses Irenelaan 5

Prinses Irenelaan 5

Paterswolde, Tynaarlo

€ 735.000
Buurt Paterswolde, PaterswoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Paterswolde

Deze vrijstaande woning uit 1956 staat in een rustige, groene omgeving in Paterswolde. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 560 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Tynaarlo.

Paterswolde: een dorpse sfeer met veel groen

Paterswolde is een dorp met bijna 4000 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. De buurt kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. De omgeving is rustig en groen, met voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt vind je op de pagina over Paterswolde.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op nog geen 500 meter ligt. Ook Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Mariaschool of Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool, beide op een paar minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Drenthe College Terra vlakbij. De gemeente Tynaarlo biedt een fijne mix van dorpse rust en goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hornhuis makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 4.375
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte560m²
Bouwjaar1956
EnergielabelA++
BuurtPaterswolde
WijkPaterswolde
GemeenteTynaarlo

Locatie

Prinses Irenelaan 5, Paterswolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Paterswolde

Inwoners3.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdweg 202
472m
Lidl
Hoofdweg 93
1026m
Jumbo
Stoffer Holtjerweg 1
1108m

Scholen

12 binnen 5 km

Drenthe College Terra
Voortgezet onderwijs · 482 leerlingen
286m
Rooms Katholieke Basisschool Mariaschool
Basisonderwijs · 132 leerlingen
665m
Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
726m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Irenelaan 5, Paterswolde

Welk energielabel heeft Prinses Irenelaan 5?

De woning aan Prinses Irenelaan 5 in Paterswolde heeft energielabel A++.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 168 m² met een groot perceel en energielabel A++ in Paterswolde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Paterswolde?

Paterswolde ligt in een rustige omgeving, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type buurt is Paterswolde?

Paterswolde is een dorp met een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5). Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de woningvoorraad bestaat voor 85% uit eengezinswoningen. De omgeving is groen en rustig, met voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.