Vrijstaande woning te koop: Rijksstraatweg 161, Leersum

Rijksstraatweg 161

Leersum-Dorp, Utrechtse Heuvelrug

€ 900.000
Buurt Leersum-Dorp, LeersumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Leersum

Deze vrijstaande woning aan de Rijksstraatweg 161 staat in een rustige, groene omgeving. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 495 m² is er volop ruimte. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €900.000 is scherp vergeleken met het gemiddelde van €1.270.333 voor vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug.

Leersum-Dorp

De buurt Leersum-Dorp wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,65. Een bewoner zegt: "Rustig, vriendelijke mensen, alle voorzieningen binnen 1 kilometer en de natuur om de hoek." Een ander noemt het "een veilige buurt met bijna tot niks problemen, heerlijk wonen en lekker rustig." De buurt telt veel gezinnen en ouderen, met een mix van koop- en huurwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op twee straten verder. Ook zijn er basisscholen om de hoek, zoals Christelijke Basisschool De Hoeksteen en Protestants Christelijke Basisschool De Schakel, beide op loopafstand. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt verder natuur en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters Makelaars Veenendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 4.737
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtLeersum-Dorp
WijkLeersum
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Rijksstraatweg 161, Leersum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 7 bewoners

10
levi
25-03-2026
leuk

goed

8.8
Brean
18-01-2026
Rust en ruimte

Rustig, vriendelijke mensen, alle voorzieningen binnen 1 kilometer en de natuur om de hoek. De bus richting Utrecht, Wageningen of Veenendaal stopt 4x per uur op 400 meter. Geweldig wonen hier.

9.0
Tijmen Hartevelt
10-07-2025
Fantastisch

Veilige buurt met bijna tot niks problemen, heerlijk wonen en lekker rustig.

9.3
Brendan Houtman
29-03-2025
Vriendelijk

Iedereen hier is zo vriendelijk en groet elkaar als je mekaar ziet lopen of fietsen. Voor de rest is er genoeg te zien.

9.0
Tijmen Hartevelt
27-07-2024
Fijn wonen omringd door natuur

Weinig problemen en goed toezicht door buurtgenoten.

7.3
Bewoner
30-10-2023
Lekker rustig om te wonen

Je kan er rustig wonen met veel natuur in de buurt. Maar er is verder niet zoveel te doen, daar voor moet je echt op pad.

Buurt statistieken

Gegevens uit Leersum-Dorp

Inwoners6.670
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Leersum-Dorp

Woningvoorraad3.038
Gem. WOZ-waarde€ 435.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Koenestraat 36
2428m
Boon's Markt
Veerweg 14
4946m
Albert Heijn
Schoolweg 2B
5453m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 182 leerlingen
281m
Protestants Christelijke Basisschool De Schakel