Vrijstaande woning te koop: Ruinerveldweg 7, Ruinen (Gem. De Wolden)
Verkocht onder voorbehoud
KopenDe WoldenVrijstaande woningenRuinerveldweg 7

Ruinerveldweg 7

Verspreide huizen Ruinen, De Wolden

€ 625.000
Buurt Verspreide huizen Ruinen, Ruinen (Gem. De Wolden)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Ruinerveldweg

Deze vrijstaande woning aan de Ruinerveldweg 7 in Ruinen ademt rust en ruimte. Met 275 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 9152 m² is er volop plek voor een gezin of wie van privacy houdt. De woning uit 1967 heeft energielabel D en staat te koop voor € 625.000. In vergelijking met andere vrijstaande woningen in De Wolden is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang.

De buurt: Verspreide huizen Ruinen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Ruinen, een landelijk gebied met 665 inwoners. De buurt is dunbevolkt (omgevingsadressendichtheid 49) en bestaat vooral uit eengezinswoningen (92%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene omgeving zien.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,5 km afstand, om de hoek. Ook de Coop is met 3,9 km goed bereikbaar. Basisscholen zoals Obs het Rastholt en De Regenboog liggen op ruim 5 km, tien minuten lopen. De gemeente De Wolden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,7 km en een restaurant op 2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fehse Makelaardij | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 2.273
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte9152m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Ruinen
WijkRuinen
GemeenteDe Wolden

Locatie

Ruinerveldweg 7, Ruinen (Gem. De Wolden)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Ruinen

Inwoners665
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Westerstraat 17
2466m
Coop
Dorpsstraat 55
3931m
Albert Heijn
De Weide 28
6152m

Veelgestelde vragen

Over Ruinerveldweg 7, Ruinen (Gem. De Wolden)

Welk energielabel heeft Ruinerveldweg 7?

De woning aan Ruinerveldweg 7 in Ruinen (Gem. De Wolden) heeft energielabel D.

Is € 625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 275 m² met een perceel van 9152 m² in deze landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de royale oppervlakte en het grote perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,3 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1967?

Een woning uit 1967 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties, isolatie of kozijnen. Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk winst te behalen is met isolatie of een zuiniger verwarmingssysteem.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er geen scholen, maar op 5,6 km liggen basisscholen zoals Obs het Rastholt en De Regenboog. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 11,3 km.