Vrijstaande woning te koop: 's-Gravelandsevaartweg 2, Loosdrecht
KopenWijdemerenVrijstaande woningen's-Gravelandsevaartweg 2

's-Gravelandsevaartweg 2

Oud-Loosdrecht, Wijdemeren

€ 1.795.000
Buurt Oud-Loosdrecht, LoosdrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 296m²
296m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Aan het water in Oud-Loosdrecht

Deze vrijstaande woning uit 1600 combineert historische charme met een modern energielabel A++. Met 296 m² woonoppervlak en een perceel van 724 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wijdemeren.

Buurt Oud-Loosdrecht

Oud-Loosdrecht is een rustige, waterrijke buurt. Een bewoner zegt: "De omgeving is prachtig aan het water." Enkele bewoners: "Een gezellige gemoedelijke buurt, waar oog voor elkaar is." Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 7,6. De buurt Oud-Loosdrecht telt veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je tien minuten naar de Jumbo of Albert Heijn. Basisschool De Catamaran is om de hoek, en Kindcentrum De Haven twee straten verder. De gemeente Wijdemeren biedt veel horeca aan het water.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 6.064
Woonoppervlakte296m²
Perceeloppervlakte724m²
Bouwjaar1600
EnergielabelA++
BuurtOud-Loosdrecht
WijkLoosdrecht
GemeenteWijdemeren

Locatie

's-Gravelandsevaartweg 2, Loosdrecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Saskia
30-01-2025
Fijne buurt en school

De omgeving is prachtig aan het water. De catamaran is een kleine school waarbij alle kinderen elkaar kennen. Er werkt een hardwerkend en gezellig team met hart voor de kinderen. In oud-loosdrecht rijdt een bus, alleen die rijdt niet vaak. Vandaar het lagere cijfer voor de bereikbaarheid. Veel horeca in de buurt en als je een waterliefhebber bent, zit je hier op je plek!

8.0
De Catamaran
29-01-2025
Een gezellige gemoedelijke buurt, waar oog voor elkaar is.

Op de Catamaran hebben we een klein, hecht en professioneel team dat open staat voor groei en ontwikkeling. Team, ouders en andere partners werken samen voor goed onderwijs. We realiseren een toekomstbestendig en passend aanbod voor onze kinderen. De Catamaran staat voor zelfstandig werken en gebruikt hierbij moderne leermethoden. Verder krijgen alle kinderen het vak Engels aangeboden vanaf groep 1 en voor de groep 1/2 gebruiken we de Kleuteruniversiteit.

6.8
Peter van laar
31-05-2024
Prachtig gebied jongen

Ik ben hier opgegroeid en ik zal hier ook nooit weggaan. Ik wil geen vrouw en geen kinderen want het is hier zo rustig en ik kan some een hoertje uitnodigen en dan heb ik ook wat ik soms nodig heb en niemand ziet het omdat het een klein beetje afgelegen is.