Vrijstaande woning te koop: Scandinaviëlaan 23, Emmeloord
KopenNoordoostpolderVrijstaande woningenScandinaviëlaan 23

Scandinaviëlaan 23

Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt, Noordoostpolder

€ 465.000
Buurt Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt, EmmeloordBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 178m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Emmeloord

Deze vrijstaande woning aan de Scandinaviëlaan 23 ademt ruimte en rust. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 530 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het bouwjaar 1968 geeft de woning een solide uitstraling, en energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Noordoostpolder.

Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt: een rustige, groene buurt

De buurt Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt is een stille, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 1.325 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid van 1.817 adressen per km² geeft een ruimtelijk gevoel, niet te dichtbevolkt. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust op straat overheerst.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur ligt op 178 meter. Ook de Lidl, Aldi en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs zit Aeres VMBO Emmeloord op 245 meter. Alles wat je nodig hebt, vind je in de gemeente Noordoostpolder.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 2.514
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte530m²
Bouwjaar1968
EnergielabelC
BuurtEmmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt
WijkEmmeloord
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Scandinaviëlaan 23, Emmeloord

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt

Inwoners1.325
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt

Woningvoorraad560
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Europalaan 33
178m
Lidl
Nagelerstraat 47
1032m
Aldi
Zuiderkade 6
1163m

Scholen

25 binnen 5 km

Aeres Praktijkonderwijs Emmeloord
Voortgezet onderwijs · 157 leerlingen
152m
Zonnebloemschool
Speciaal onderwijs · 181 leerlingen
200m
Aeres VMBO Emmeloord
Voortgezet onderwijs · 469 leerlingen
245m

Veelgestelde vragen

Over Scandinaviëlaan 23, Emmeloord

Welk energielabel heeft Scandinaviëlaan 23?

De woning aan Scandinaviëlaan 23 in Emmeloord heeft energielabel C.

Is €465.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 185 m² met een perceel van 530 m² in Emmeloord. In de buurt zijn recent vijf koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €364.400, maar die waren gemiddeld kleiner. Deze woning is ruimer en heeft een energielabel C, wat de prijs verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 24,2 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.817, wat duidt op een redelijk stedelijk gebied met voldoende busverbindingen, al worden specifieke lijnen niet genoemd.