Vrijstaande woning te koop: Schapedrift 2, Zeegse
KopenTynaarloVrijstaande woningenSchapedrift 2

Schapedrift 2

Zeegse, Tynaarlo

€ 1.595.000
Buurt Zeegse, ZeegseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 343m²
343m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan de Schapedrift in Zeegse ademt rust en ruimte. Met 343 m² woonoppervlak op een perceel van 1180 m² is het een royale woning, gebouwd in 2008 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Tynaarlo.

Buurt Zeegse

Zeegse is een klein dorp met 225 inwoners, waar het rustig wonen is. De buurt kent veel eengezinswoningen en koopwoningen, en de bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op twee kilometer afstand, of bij de Jumbo en Albert Heijn op zo'n vier kilometer. Basisscholen zoals Basisschool de Zuid-Wester en CKC Het Stroomdal zijn op ruim twee kilometer afstand te vinden. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand, en een park of plantsoen op anderhalve kilometer. De gemeente Tynaarlo biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ALFRED+ | Groningen-Amsterdam | Quality Realtors aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 4.650
Woonoppervlakte343m²
Perceeloppervlakte1180m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtZeegse
WijkZeegse
GemeenteTynaarlo

Locatie

Schapedrift 2, Zeegse

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeegse

Inwoners225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Larikslaan 1
2528m
Coop
De Klencke 47
3521m
Jumbo
Stationsweg 8
3802m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool de Zuid-Wester
Basisonderwijs · 115 leerlingen
2133m
CKC Het Stroomdal
Basisonderwijs · 157 leerlingen
2239m
Basisschool De Lichtkring - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 105 leerlingen
2528m

Veelgestelde vragen

Over Schapedrift 2, Zeegse

Welk energielabel heeft Schapedrift 2?

De woning aan Schapedrift 2 in Zeegse heeft energielabel A.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zeegse. De woning is groot (343 m²) met een ruim perceel (1180 m²), heeft energielabel A en is gebouwd in 2008. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het is een uniek object in een rustige omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Zeegse?

Zeegse is een klein dorp in de gemeente Tynaarlo. Het treinstation ligt op 11,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 3,6 km. Het dorp is rustig en landelijk gelegen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 2008?

Een woning uit 2008 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Denk aan regulier onderhoud zoals schilderwerk, dakgoten en cv-ketel. Specifieke onderhoudskosten zijn niet bekend.