Vrijstaande woning te koop: Schardam 24, Schardam
Verkocht onder voorbehoud

Schardam 24

Schardam, Edam-Volendam

€ 1.000.000
Buurt Schardam, SchardamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 253m²
253m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schardam

Deze vrijstaande woning aan de Schardam 24 ademt historie en karakter. Met 253 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1897 is het een echte blikvanger in het dorp. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de zeldzaamheid van dit type woning in de regio. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Edam-Volendam om een beeld te krijgen.

De buurt: Schardam

Schardam is een klein dorp met slechts 115 inwoners, waar rust en ruimte centraal staan. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (89%) en koopwoningen (78%). Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. CBS-cijfers laten zien dat de bevolking relatief oud is, met veel 45-plussers. De omgeving is landelijk en biedt volop gelegenheid voor wandelingen en fietstochten. Meer over de buurt lees je op de pagina over Schardam.

Leven in de straat

Het dagelijkse leven in Schardam draait om eenvoud. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer 3 km afstand, een korte autorit. Ook de AH to go en Aldi zijn binnen 5 km bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool Meester Haye (2,7 km) en Openbare Basisschool 't Tilletje (3,5 km). Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 7,6 km. De gemeente Edam-Volendam biedt daarnaast voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een park op 4 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Buitenstate Makelaardij en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 3.953
Woonoppervlakte253m²
Bouwjaar1897
EnergielabelF
BuurtSchardam
WijkSchardam
GemeenteEdam-Volendam

Locatie

Schardam 24, Schardam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schardam

Inwoners115
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 41
3039m
AH to go
Rijksweg A7 1
3123m
Aldi
Grote Beer 5M
4965m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool Meester Haye
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2699m
Openbare Basisschool 't Tilletje
Basisonderwijs · 65 leerlingen
3518m
Openbare Basisschool De Koningsspil
Basisonderwijs · 249 leerlingen
3579m

Veelgestelde vragen

Over Schardam 24, Schardam

Welk energielabel heeft Schardam 24?

De woning aan Schardam 24 in Schardam heeft energielabel F.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Schardam. Het is een uniek object met 253 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1897, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of het marktconform is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F, wat betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. Dit is niet ongebruikelijk voor een woning uit 1897. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met een beter label. Het is goed om dit mee te nemen in je budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Schardam?

Schardam is een landelijk dorp, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste voorzieningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,7 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er vier basisscholen, waarvan de dichtstbijzijnde Openbare Basisschool Meester Haye op 2,7 km. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 7,6 km. Voor jonge kinderen is er een kinderdagverblijf op 3,2 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met 253 m² woonoppervlak, gebouwd in 1897. Het energielabel F geeft aan dat isolatie en verwarming aandachtspunten zijn.

Hoeveel misdrijven zijn er in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 3 misdrijven geregistreerd. Dat is laag, wat past bij het rustige karakter van Schardam. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Buitenstate Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Buitenstate Makelaardij
buitenstate.nl
Bekijk
Klaver Makelaardij - Buitengewoon wonen
funda.nl