Vrijstaande woning te koop: Schoeimes 10, Hooglanderveen

Schoeimes 10

Lient en omgeving, Amersfoort

€ 1.395.000
Buurt Lient en omgeving, HooglanderveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hooglanderveen

Deze vrijstaande woning aan de Schoeimes in Hooglanderveen ademt rust en ruimte. Met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 501 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort.

Lient e.o.: een geweldige jeugdige buurt

De buurt Lient e.o. is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,38. Een bewoner zegt: "Helemaal fijn aardige mensen" en noemt het een "Geweldige jeugdige buurt". De buurt telt 2.240 inwoners, waarvan een groot deel kinderen heeft.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool St. Josephschool. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Jumbo en Lidl op loopafstand, twee straten verder. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Ruiter Makelaarshuis BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 5.449
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte501m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtLient en omgeving
WijkHooglanderveen
GemeenteAmersfoort

Locatie

Schoeimes 10, Hooglanderveen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Jesse
28-05-2024
Geweldige jeugdige buurt

Helemaal fijn aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lient en omgeving

Inwoners2.240
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Paulinapolder 1
937m
Lidl
Ursulapolder 45
994m
Dekamarkt
Ierse Pond 2
1256m

Scholen

81 binnen 5 km

R.K. basisschool St. Josephschool
Basisonderwijs · 393 leerlingen
300m
Obs Atlantis
Basisonderwijs · 635 leerlingen
1087m
Vathorst College
Voortgezet onderwijs · 1017 leerlingen
1113m

Veelgestelde vragen

Over Schoeimes 10, Hooglanderveen

Welk energielabel heeft Schoeimes 10?

De woning aan Schoeimes 10 in Hooglanderveen heeft energielabel A.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort. De woning heeft een groot woonoppervlak van 256 m², een perceel van 501 m², bouwjaar 2010 en energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Lient e.o. om in te wonen?

De buurt Lient e.o. wordt zeer positief beoordeeld met een 9,38. Bewoners noemen het een 'Geweldige jeugdige buurt' met 'Helemaal fijn aardige mensen'. Het is een rustige, groene wijk met veel gezinnen en kinderen.