Vrijstaande woning te koop: Schulpweg 60-53, Noordwijkerhout
KopenNoordwijkVrijstaande woningenSchulpweg 60-53

Schulpweg 60-53

Buitengebied Noordwijkerhout, Noordwijk

€ 439.500
Buurt Buitengebied Noordwijkerhout, NoordwijkerhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 254m²
254m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Schulpweg in Noordwijkerhout biedt een zeldzame combinatie van woonruimte en een enorm perceel. Met 254 m² woonoppervlak en 18973 m² grond is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1954 heeft energielabel A+, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Noordwijk.

Buitengebied Noordwijkerhout

De buurt Buitengebied Noordwijkerhout is een rustige, landelijke omgeving met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 45-plussers en een flink aantal huishoudens zonder kinderen. Het is een plek waar je de stilte en ruimte opzoekt.

Leven in de omgeving

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Lidl en Dirk die ook om de hoek zitten. Basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof en De Regenboog zijn op loopafstand, en voor voortgezet onderwijs is Teylingen College Leeuwenhorst dichtbij. De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ransijn Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 1.730
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte18973m²
Bouwjaar1954
EnergielabelA+
BuurtBuitengebied Noordwijkerhout
WijkNoordwijkerhout Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Schulpweg 60-53, Noordwijkerhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijkerhout

Inwoners1.830
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeestraat 14A
1221m
Lidl
Dorpsstraat 4
1352m
Dirk
Dorpsringweg 2
1419m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
1398m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
1515m
Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
1659m

Veelgestelde vragen

Over Schulpweg 60-53, Noordwijkerhout

Welk energielabel heeft Schulpweg 60-53?

De woning aan Schulpweg 60-53 in Noordwijkerhout heeft energielabel A+.

Is €439.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.500 voor een vrijstaande woning van 254 m² met een perceel van bijna 1,9 hectare is aan de lage kant gezien de oppervlakte en het energielabel A+. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs voor wie op zoek is naar veel ruimte.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren bij een bouwjaar van 1954?

Het energielabel A+ is uitzonderlijk voor een woning uit 1954. Dit wijst op grondige renovaties, zoals isolatie, dubbel glas en mogelijk een warmtepomp of zonnepanelen. De exacte maatregelen zijn niet bekend, maar het label garandeert lage energiekosten.

Wat voor onderhoud vergt een perceel van 18973 m²?