Vrijstaande woning te koop: Serpentine 3, 'S-Gravenhage
15 uur geleden ontdekt

Serpentine 3

Bosweide, Den Haag

€ 995.000
Buurt Bosweide, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Ypenburg

Deze vrijstaande woning aan de Serpentine in Ypenburg biedt een fijne mix van ruimte en rust. Met 161 m² woonoppervlak en een perceel van 391 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2000 heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Den Haag.

De buurt Bosweide

Bosweide is een rustige, groene buurt in Ypenburg. Volgens één bewoner is het "een goede plek om als gezin te wonen." De buurt telt 1.905 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 95% is koop. De buurt Bosweide heeft een lage misdaadcijfer van 40 misdrijven per jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet of Jumbo, beide op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Kindcentrum Regenboog en Sint Jozef Basisschool, beide op fietsafstand. Het treinstation ligt op 2,9 km afstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Oosterom & Verhagen Ypenburg B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 6.180
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte391m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtBosweide
WijkYpenburg
GemeenteDen Haag

Locatie

Serpentine 3, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Lily
30-05-2024
Prima.

Een goede plek om als gezin te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosweide

Inwoners1.905
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

63 binnen 5 km

Hoogvliet
Oude Kustlijn 82
573m
Jumbo
Oude Kustlijn 6
588m
AH to go
Laan van Hoornwijck 70
1394m

Scholen

50 binnen 5 km

't Kraaienest
Speciaal onderwijs · 67 leerlingen
1342m
Kindcentrum Regenboog
Basisonderwijs · 273 leerlingen
1881m
Sint Jozef Basisschool
Basisonderwijs · 334 leerlingen
1904m

Veelgestelde vragen

Over Serpentine 3, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Serpentine 3?

De woning aan Serpentine 3 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 161 m² met energielabel A in Ypenburg. De woning heeft een ruim perceel van 391 m² en is gebouwd in 2000, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Bosweide om in te wonen?

Bosweide is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners waarderen de buurt met een 7,88 en noemen het een goede plek om als gezin te wonen.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Hoogvliet en Jumbo. Scholen zoals Kindcentrum Regenboog en Sint Jozef Basisschool zijn op fietsafstand. Ook is er een treinstation op 2,9 km.