Vrijstaande woning te koop: Sibbinkweg 13, Winterswijk

Sibbinkweg 13

Verspreide huizen Corle en omgeving, Winterswijk

€ 795.000
Buurt Verspreide huizen Corle en omgeving, WinterswijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Sibbinkweg 13 ligt in het buitengebied van Winterswijk, waar rust en groen de boventoon voeren. Met 200 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2398 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De woning uit 1993 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale aanbod. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Winterswijk voor vergelijkbare opties.

De buurt: Verspreide huizen Corle en omgeving

De buurt Verspreide huizen Corle en omgeving is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (85%) en vooral koopwoningen (79%). De bevolking bestaat uit relatief veel 45-plussers en het is er rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een ruime opzet met veel groen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Corle en omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 638 meter, of Lidl en Aldi op nog geen kilometer afstand. De Julianaschool (basisonderwijs) ligt op 205 meter lopen. Voor voortgezet onderwijs is Pronova op 519 meter een optie. Het treinstation van Winterswijk is 3,3 km verderop, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Winterswijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mensink Berndes aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.975
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte2398m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Corle en omgeving
WijkLand
GemeenteWinterswijk

Locatie

Sibbinkweg 13, Winterswijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Corle en omgeving

Inwoners745
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Europalaan 105
638m
Lidl
Misterweg 23
870m
Aldi
Landbouwstraat 15
936m

Scholen

16 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 124 leerlingen
205m
Pronova
Voortgezet onderwijs · 206 leerlingen
519m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 98 leerlingen
544m

Veelgestelde vragen

Over Sibbinkweg 13, Winterswijk

Welk energielabel heeft Sibbinkweg 13?

De woning aan Sibbinkweg 13 in Winterswijk heeft energielabel B.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 200 m² en het grote perceel van 2398 m². De woning is uit 1993 met energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio Winterswijk kunnen in prijs variëren, dus het is goed om de markt te peilen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Winterswijk, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. Het treinstation van Winterswijk is 3,3 km verderop, goed te fietsen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 638 meter, dus dagelijkse boodschappen zijn lopend te doen.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een vrijstaande woning uit 1993 met een woonoppervlak van 200 m² en een perceel van 2398 m². Het energielabel is B. De woning heeft geen geregistreerde kamers of slaapkamers in de gegevens, maar met deze oppervlakte is er voldoende ruimte voor meerdere slaapkamers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Julianaschool (basisonderwijs) ligt op 205 meter, Pronova (voortgezet onderwijs) op 519 meter, en Openbare Basisschool De Schakel op 544 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 2,7 km.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt Verspreide huizen Corle en omgeving zijn in de laatste meting 57 misdrijven geregistreerd. Het is een rustig buitengebied met een lage bevolkingsdichtheid, wat vaak samengaat met een lage criminaliteit.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft stedelijkheidsgraad 5, wat betekent 'niet stedelijk'. De omgevingsadressendichtheid is 100 adressen per km², wat typerend is voor een landelijke omgeving. Dit biedt veel rust en ruimte.