Vrijstaande woning te koop: Sluisstraat 2AU37, Chaam
KopenAlphen-ChaamVrijstaande woningenSluisstraat 2AU37

Sluisstraat 2AU37

Buitengebied Chaam, Alphen-Chaam

€ 169.500
Buurt Buitengebied Chaam, ChaamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een flink perceel

Deze vrijstaande woning aan de Sluisstraat in Chaam biedt een rustige woonplek op een ruim perceel van 1285 m². Met 243 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1996 is het een ruime woning in het buitengebied. De vraagprijs van €169.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Alphen-Chaam.

Buitengebied Chaam

De woning ligt in de buurt Buitengebied Chaam, een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 1,5 km afstand of de Lidl op 1,6 km. Basisschool De Driesprong ligt op 1,4 km lopen. Het is een rustige omgeving waar je de auto nodig hebt voor de meeste voorzieningen. De gemeente Alphen-Chaam kenmerkt zich door landelijk wonen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaJoop Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.500
Prijs per m²€ 698
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte1285m²
Bouwjaar1996
BuurtBuitengebied Chaam
WijkChaam
GemeenteAlphen-Chaam

Locatie

Sluisstraat 2AU37, Chaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Chaam

Inwoners1.260
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Brouwerij 40
1518m
Lidl
Brouwerij 94
1578m
PLUS
Willibrordplein 3
5394m

Scholen

3 binnen 5 km

Roomskatholieke Basisschool De Driesprong
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1405m
Het Beekdal
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2104m
Basisschool Bernardus
Basisonderwijs · 73 leerlingen
4946m

Veelgestelde vragen

Over Sluisstraat 2AU37, Chaam

Is €169.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €169.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 243 m² met een perceel van 1285 m² in Chaam. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar let op: de woning wordt als recreatiewoning aangeboden, wat invloed kan hebben op financieringsmogelijkheden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Chaam. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 1,5 km, een basisschool op 1,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Breda of Gilze, op ruim 8 km. Het treinstation is 13,4 km verderop. Je bent dus aangewezen op de auto voor de meeste voorzieningen.

Hoe rustig is de buurt?

De buurt Buitengebied Chaam is een landelijk gebied met weinig voorzieningen en een lage bevolkingsdichtheid. De omgevingsadressendichtheid is 127 adressen per km², wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving. Het is er stil en groen.