Vrijstaande woning te koop: Soestdijkseweg Noord 328, Bilthoven
KopenDe BiltVrijstaande woningenSoestdijkseweg Noord 328

Soestdijkseweg Noord 328

Bilthoven Noord I, De Bilt

€ 2.250.000
Buurt Bilthoven Noord I, BilthovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 447m²
447m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Soestdijkseweg Noord straalt rust en ruimte uit. Met een woonoppervlak van 447 m² en een perceel van 1562 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1914 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel B aangeeft dat de isolatie goed is. De vraagprijs van €2.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in De Bilt.

Bilthoven Noord I

De woning ligt in de buurt Bilthoven Noord I, een groene en rustige wijk. De buurt telt 2.815 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 91% van de woningen is eengezinswoning en 90% is koop, wat duidt op een stabiele, gezinsgerichte omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl of Albert Heijn, beide op vijf minuten lopen. De Van Dijckschool en Julianaschool zijn om de hoek. Voor de middelbare school fiets je naar Het Nieuwe Lyceum, tien minuten verderop. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grifhorst Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.250.000
Prijs per m²€ 5.034
Woonoppervlakte447m²
Perceeloppervlakte1562m²
Bouwjaar1914
EnergielabelB
BuurtBilthoven Noord I
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Soestdijkseweg Noord 328, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord I

Inwoners2.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
De Kwinkelier 38
534m
Ekoplaza
Julianalaan 35
537m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
539m

Scholen

34 binnen 5 km

Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
252m
Julianaschool
Basisonderwijs · 469 leerlingen
429m
Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
611m

Veelgestelde vragen

Over Soestdijkseweg Noord 328, Bilthoven

Welk energielabel heeft Soestdijkseweg Noord 328?

De woning aan Soestdijkseweg Noord 328 in Bilthoven heeft energielabel B.

Is €2.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.250.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (447 m²) en het ruime perceel (1562 m²) in een gewilde buurt als Bilthoven Noord I, is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in De Bilt worden vaak voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel B is een pluspunt, want dat betekent lagere stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 856, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving. Parkeren is waarschijnlijk geen probleem, want het is een vrijstaande woning met eigen oprit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Van Dijckschool (252 m), Julianaschool (429 m) en Montessorischool Bilthoven (611 m). Voor voortgezet onderwijs is Het Nieuwe Lyceum op 744 m. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 2,1 km, maar met deze school om de hoek is dat gunstig.